Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mardan Palace’ın maaş alamayan personeli otelin eşyalarına el koydu!

13 Temmuz, 2018 | 12:35

Mardan Palace'ın maaş alamayan personeli otelin eşyalarına el koydu!

Mardan Palace’ın maaş alamayan personeli otelin eşyalarına el koydu. Uzun süredir satışı düşmeyen Mardan Palace ile ilgili ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü.

Borçları nedeniyle operasyonlarına devam edemeyen ve geçen senenin ağustos ayından bu yana kapalı bulunan Antalya’nın Kundu bölgesindeki ünlü Mardan Palace ile ilgili yeni bir iddia ortaya çıktı. Maaşını alamayan otel çalışanlarının otelin içindeki pek çok eşyaya el koyduğu ifade edildi.

Mardan Palace’ın maaş alamayan personeli otelin eşyalarına el koydu

Hürriyet’te yer alan habere göre, oteli satın almak için devrede olan şirketlerin hazırlattığı teknik raporlara göre, ”Tesise talip olan firmalar tarafından yaptırılan teknik raporda yer alan bilgilere göre; personel lojmanları, otel içindeki bazı odalar maaşlarını alamayan personel tarafından kullanılamaz hale getirilmiş, otel içindeki LCD televizyonlar ve diğer elektronik eşyalar çalınmış.” bilgilerine yer verildi.

ortaya çıkan teknik raporda, toplam tadilat masrafının 5 milyon euroya civarında olduğu , tesisin toplam borç miktarının ise 115 milyon euroya yaklaştığı belirtiliyor.

Mardan Palace’ı satın almak için, iki şirketin Halk Bank ile masaya oturduğu bildirilirken, bu şirketlerin Titanic Grup ve Maya Holding Group olduğu ifade edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Halk Bank, Mardan Palace, Maya Holding, Personel el koydu, Titanic Grup,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları