Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maradona ve kız arkadaşının Küba çıkarması

09 Ocak, 2015 | 09:43

Diego Armando Maradona, kız arkdaşı Rocio Oliva’yı da yanına alarak son günlerin en çok konuşulan ülkesi Küba’nın yolunu tuttu.

Bir süredir aralarının bozuk olduğu konuşulan Armando Maradona ve Rocio Oliva, Küba tatilleri sırasında objektiflere takıldı. Tropikal iklimi, kendine özgü müzikleri, meşhur purosu ve mutfağı ile son yılların en popüler tatil bölgelerinden biri Küba…

Futbolun efsanelerinden Diego Armando Maradona, Fidel Castro ile görüşmek için Küba’ya gitti. Maradona, çarşamba günü gerçekleşen görüşme için Pazartesi Küba’ya gelerek devriminin film gibi senaryosunun sokaklara yansıdığı, müziğin caddelerden hiç eksik olmadığı başkent Havana’da tatil yapma fırsatı buldu.

maradona-kuba-turu

Daha önce de 2013 yılında Küba’ya giderek Fidel Castro ile bir araya gelen Maradona, yeniden Küba’da. Arjantinli teknik adam, arasının bozuk olduğu iddia edilen sevgilisi Rocio Oliva’yı da yanına alarak Küba’nın yolunu tuttu. Maradona, dünyanın en iyi purolarının üretildiği Küba’da, purosu ve sevgilisi ile işte böyle yakalandı. Basına yansıyan bu karelerin ardından çift için Küba Balayı Turu‘ndalar yorumları yapıldı.

Maradona gibi Dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği dansı, eğlencesi ve tarihiyle tanınan Küba video görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Armando Maradona, che video, Diego Armando Maradona, Diego Maradona, Fidel Castro, Fidel Castro devrim, Fidel Castro küba, Fidel Castro küba devrimi, Fidel Castro Video, Havana turu, havana video, Küba, Küba Balayı, Küba Balayı Turu, Küba fidel, Küba Havana, Küba Turu, küba video, küba videoları, Maradona, Maradona Arjantin, Maradona haberleri, Maradona havana, Maradona küba, maradona küba balayı, Maradona küba havana, Maradona küba tatili, Maradona küba turu, maradona küba video, Maradona Rocio Oliva, Maradona Rocio Oliva küba, Maradona sevgilisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları