Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manisa,İzmir’in gölgesinden kurtulacak

19 Ocak, 2013 | 13:37

Manisa,İzmir’in gölgesinden kurtulacak AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, 2014’te büyükşehir olacak Manisa’yı İzmir’in gölgesinden kurtaracaklarını söyledi.

Milletvekili Yurttaş, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Milletvekili Muzaffer Yurttaş, 2014 seçiminden itibaren Manisa’nın büyükşehir olacağını bildirdi. Artık Manisa’nın İzmir’in gölgesinde bir il olmaktan kurtulacağını dile getiren Yurttaş, “Manisamız, 2014 yerel seçimlerinde büyükşehir olacak inşallah. Büyükşehir olacak ilimiz bir tarım, sanayi, turizm, tarih şehridir. Üzüm, ilimizin en büyük geçim kaynaklarından biridir. Manisa’nın en güzel topraklarında üzüm yetiştirilmektedir. Onun için üzüm bizim için en önemli geçim kaynaklarından birisidir.” dedi.

Bunun yanında Manisa’nın turizm potansiyeli sahip olduğunu ve turizm değerlerinin bulunduğunu aktaran Yurttaş, “Bu değerleri tanıtarak Manisa’yı daha da büyütme imkanına sahibiz. Manisa tarih ve Şehzadeler şehridir aynı zamanda. Bu tarihi değerlerine de sahip çıkma adına Manisa merkezdeki iki ilçemizin birisinin adı Şehzadeler diğerinin adı da Yunus Emre olacak. Bu Manisalının tarihine, tarihi değerlerine insanına ne kadar sahip çıktığının bir belirtisidir. Manisa’yı, yeşil bir Manisa’yı, tarihiyle, turizmiyle, tarımıyla ve bunun yanında sanayisiyle artık İzmir’in gölgesinde bir Manisa olmaktan kurtarıp, başlı başına 1 milyon 340 bin 74 nüfusuyla, üniversitesiyle, turizmiyle kendi kendine yetebilen bir Manisa’yı oluşturmak için gayret ediyoruz ve gayret etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ziyarette, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürü Rahmi, müdürlüğü bölgede ve Manisa’da yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AK Parti Manisa Milletvekili, İzmir, İzmir Turizm, Manisa, manisa belediyesi, manisa turizm, Muzaffer Yurttaş, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Rahmi Bayrak, Turizm Haberleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları