Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manila ve Kuala Lumpur ‘da Türkiye Tanıtım Etkinliği

28 Şubat, 2017 | 16:35

tursab turkiye tanitimi

Manila ve Kuala Lumpur ‘da Türkiye’yi Tanıtım Etkinliği Yapılacağı TÜRSAB Tarafından Açıklandı

Nisan ayının 17’sinden itibaren yapılacak etkinlik de Filipinler’in Manila şehri ve Malezya’nın Kuala Lumpur şehirlerinde Türkiye’yi tanıtım etkinliği düzenleneceği TÜRSAB üzerinden duyuruldu. Bu etkinliğe katılım göstermek isteyen incoming seyahat acentelerinin TÜRSAB’a bildirmeleri gerekmekte olduğu bildirildi.

Türkiye Tanıtım Etkinliği Organizatörlüğünü

Türkiye tanıtım etkinliği organizatörlüğünü T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kuala Lumpur Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, TÜRSAB ve THY işbirliğinde 18 nisanda Filipinler Manila kentinde, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kuala Lumpur Kültür ve Tanıtma Muşavirliği, TÜRSAB, MATTA ( Malezya Seyahat Acentaları Birliği) ve THY işbirliğinde 20 nisanda Malezya Kuala Lumpur şehrinde düzenlenecek etkinliklere düzenlenecektir.

Bugün TÜRSAB’ın kendi web sitesinden yapılan duyuruda 24 mart’a kadar incoming seyahat acentalarının THY ile irtibata geçerek sonrasında TÜRSAB’a rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmekte olduğunu açıklamıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kuala Lumpur, Manila, Türkiye, Türkiye Tanıtım Etkinliği, Türsab,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları