Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manila ve Kuala Lumpur ‘da Türkiye Tanıtım Etkinliği

28 Şubat, 2017 | 16:35

tursab turkiye tanitimi

Manila ve Kuala Lumpur ‘da Türkiye’yi Tanıtım Etkinliği Yapılacağı TÜRSAB Tarafından Açıklandı

Nisan ayının 17’sinden itibaren yapılacak etkinlik de Filipinler’in Manila şehri ve Malezya’nın Kuala Lumpur şehirlerinde Türkiye’yi tanıtım etkinliği düzenleneceği TÜRSAB üzerinden duyuruldu. Bu etkinliğe katılım göstermek isteyen incoming seyahat acentelerinin TÜRSAB’a bildirmeleri gerekmekte olduğu bildirildi.

Türkiye Tanıtım Etkinliği Organizatörlüğünü

Türkiye tanıtım etkinliği organizatörlüğünü T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kuala Lumpur Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, TÜRSAB ve THY işbirliğinde 18 nisanda Filipinler Manila kentinde, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kuala Lumpur Kültür ve Tanıtma Muşavirliği, TÜRSAB, MATTA ( Malezya Seyahat Acentaları Birliği) ve THY işbirliğinde 20 nisanda Malezya Kuala Lumpur şehrinde düzenlenecek etkinliklere düzenlenecektir.

Bugün TÜRSAB’ın kendi web sitesinden yapılan duyuruda 24 mart’a kadar incoming seyahat acentalarının THY ile irtibata geçerek sonrasında TÜRSAB’a rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmekte olduğunu açıklamıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kuala Lumpur, Manila, Türkiye, Türkiye Tanıtım Etkinliği, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları