Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manila ve Kuala Lumpur ‘da Türkiye Tanıtım Etkinliği

28 Şubat, 2017 | 16:35

tursab turkiye tanitimi

Manila ve Kuala Lumpur ‘da Türkiye’yi Tanıtım Etkinliği Yapılacağı TÜRSAB Tarafından Açıklandı

Nisan ayının 17’sinden itibaren yapılacak etkinlik de Filipinler’in Manila şehri ve Malezya’nın Kuala Lumpur şehirlerinde Türkiye’yi tanıtım etkinliği düzenleneceği TÜRSAB üzerinden duyuruldu. Bu etkinliğe katılım göstermek isteyen incoming seyahat acentelerinin TÜRSAB’a bildirmeleri gerekmekte olduğu bildirildi.

Türkiye Tanıtım Etkinliği Organizatörlüğünü

Türkiye tanıtım etkinliği organizatörlüğünü T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kuala Lumpur Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, TÜRSAB ve THY işbirliğinde 18 nisanda Filipinler Manila kentinde, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kuala Lumpur Kültür ve Tanıtma Muşavirliği, TÜRSAB, MATTA ( Malezya Seyahat Acentaları Birliği) ve THY işbirliğinde 20 nisanda Malezya Kuala Lumpur şehrinde düzenlenecek etkinliklere düzenlenecektir.

Bugün TÜRSAB’ın kendi web sitesinden yapılan duyuruda 24 mart’a kadar incoming seyahat acentalarının THY ile irtibata geçerek sonrasında TÜRSAB’a rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmekte olduğunu açıklamıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kuala Lumpur, Manila, Türkiye, Türkiye Tanıtım Etkinliği, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları