Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manhattan’da bulunan Trump SoHo ismini değiştirdi!

25 Aralık, 2017 | 13:39

Manhattan’da bulunan beş yıldızlı Trump SoHo Otel, son günlerin aykırı ismi Amerikan Başkanı Donald Trump ile olan bağlarını tamamen koparıp, ismini otelden sildirdi.

Geçtiğimiz yıl içerisinde NBA’in ünlü oyuncusu LeBron James’in sırf ismi sebebiyle otelde konaklamayacağını açıklamış ve bu tercihi gazete manşetlerini süslemişti.

Yalnızca LeBron değil, daha sonra birçok kişi, kurum ve kuruluş da yine aynı kararlılıkla oteli tercih etmemeye başladı. Bu nedenle Trump SoHo da mali olarak çok etkilenmişti.

Trump Kuruluşu, 46 katlık binanın sahibi ile bir anlaşmaya vardığı konusunda açıklamada bulunmuş. otelin sahibi CIM Grubu ise, ‘Trump’ın isminin otelden silinme kararını kısa süre önce basına duyurmuştu.

Gece yarısı tabelalar indi!

CIM Grup, dediğinin arkasında durdu ve sözünü yerine getirdi Trump SoHo Oteli’nin ismi, The Dominick Otel şeklinde değiştirildi. Bir gece yarısı sessizce isim değişikliği yapıldı.

İşçiler altın renkli Trump SoHo harflerini otelden sökerken ABD lideri Trump ve ailesi sessiz kalmayı tercih etti.

Amerikan Başkanı Donald Trump, ödediği verginin detaylarını henüz basınla paylaşmadığı için kar/zarar konusundaki detaylar şu an için saklı durumda.

Ancak, Trump SoHo Oteli’nin isminin “The Dominick” olarak değiştirilmesinde son bir senedeki doluluk oranı düşüşünün büyük payı olduğu gerçeği de yalanlanmıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Amerikan Başkanı Donald Trump, CIM Grup, LeBron James, Manhattan, NBA, The Dominick, Trump SoHo Oteli,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları