Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mango ‘nun İstanbul klibi, turizme yaradı

20 Eylül, 2011 | 18:38

Ünlü İtalyan şarkıcı Mango ‘nun “Come Monna Lisa” adlı şarkısına İstanbul ‘da çektiği video klip İtalya başta olmak üzere birçok ülkede büyük bir ilgi ile izleniyor.

İnternette en çok tık alan klipler arasına giren “Come Monna Lisa” bir aşk öyküsünü anlatırkan, şarkıya çeşitli sponsor bağlantıları ile İstanbul ‘da klip çekildi.

Son günlerin en popüler parçası olan “Come Monna Lisa” ya Mango ‘nun İstanbul ‘da çektiği klip, Türkiye ‘nin tanıtılmasında da büyük önem sağladı. İstanbul ‘un güzelliklerinin gözler önüne serildiği klip tüm dünyada ilgi ile takip edilirken, İstanbul ‘un tanıtımına da katkı sağlamış oldu.

Mango Kimdir ?

Pop-Rock tarzı ile uzun yıllardır müzik piyasasında olan İtalyan sanatçı Mango sadece sesi ile değil, şair ve şarkı sözü yazarlığı ile de ünlü. 1975 yılından bu yana müzik yapan Mango ‘nun yirminin üzerinde albümü bulunuyor. Mango ‘nun en çok ilgi gören albümleri ise Arlecchino, Australia, Odissea, Adesso, Sirtaki, Dove vai, Ti amo così, Gli amori son finestre. Live.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Come Mona Lisa, Come Monna Lisa, Come Monna Lisa klibi, Come Monna Lisa şarkısı, Come Monna Lisa video klibi, Mango, Mango Come Monna Lisa, Mango Come Monna Lisa şarkısı, Mango İstanbul, Mango İstanbul klibi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları