Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manchester United taraftarı George Best için hazırlanıyor

12 Kasım, 2015 | 09:35

George Best Manchester United taraftarı, efsanelerini anmaya hazırlanıyor. Futbol tarihine damga vuran isimlerden George Best, ölümünün 10’uncu yılında anılacak.

Bir Manchester United efsanesi George Best. 25 Kasım 2005 tarihinde henüz 59 yaşındayken hayatını kaybetti. George Best ölümüyle başta uzun yıllar formasını giydiği Manchester United taraftarı olmak üzere tüm futbol camiasını yasa boğdu. İrlanda’nın yetiştirdiği gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan olan George Best ‘in cenazesine yüz binden fazla kişinin katılması O’nun futbol için ne denli önemli olduğunun kanıtıydı.

George Best .

George Best unutulmadı

25 Kasım’da yani efsanenin 10. ölüm yıldönümünde UEFA Şampiyonlar Ligi grup maçında PSV Eindhoven ile karşılaşacak Manchester United ‘da taraftar, George Best e olan saygılarını göstermeye hazırlanıyor. Manchester United taraftar grupları, Old Trafford Stadyumu’nu George Best afişleri ile donatıp maç boyuncu Best’e ait flama ve bayrakları ellerinden düşürmeyecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
George Best, George Best ingiltere, George Best irlanda, George Best kimdir, Manchester United, Manchester United George Best, Old Trafford Stadyumu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları