Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat’a turizm danışma ofisi açılıyor

16 Haziran, 2011 | 10:20

Manavgat’a turizm danışma ofisi açılıyor

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), turizm şehrine gelen turistlere yardımcı olmak ve 3 dilde hizmet vermek için Turizm Danışma Ofisi açıyor.

MATSO Başkanı Dr. Şükrü Vural, Side Star Hotel’de yaptığı açıklamada, turizm şehrine gelen turistlere yardımcı olmak için Manavgat Belediyesi Kültür Evi’nin bir bölümünü Turizm Danışma Ofisi yapacaklarını açıkladı.

MATSO, turizm şehrine gelen turistlere yardımcı olmak ve 3 dilde hizmet vermek için Turizm Danışma Ofisi açacak.

İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde hizmet verecek olan Turizm Danışma Ofisi’ni önümüzdeki günlerde hizmete açılacak ve Manavgat’ı tüm yönleri ile A’dan Z’ye tanıtan harita çalışması ile hizmet verecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat, Manavgat Turist, Manavgat turizm, Manavgat turizm ofis, Manavgat turizm ofisi, MATSO, MATSO turizm oisi, Turizm Danışma Ofisi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları