Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat turizm danışma ofisi hizmete giriyor

12 Mayıs, 2011 | 10:03

Manavgat’ta turizm danışma ofisi 3 dilde hizmet verecek

Manavgat Belediye Başkan Vekili İbrahim Halimoğlu, yabancı konuklara etkin hizmet vermek için turizm danışma ofisi kuracaklarını söyledi.

Manavgat Belediyesi Kültür Evi’nin bir bölümüne açacakları danışma ofisinde Manavgat’ a gelen turistlere İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde hizmet vereceklerini belirten Halimoğlu, danışma ofisinde Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ülke tanıtımında kullandığı kaynak eserler ile Manavgat’ı yabancı dillerde tanıtan broşür, katalog, kitapçık ve haritanın bulunacağını kaydetti. Başkan Vekili İbrahim Halimoğlu, “Turizm danışma bürosunu önümüzdeki günlerde hizmete açacağız. Turizm ofisi ilçeye tatile gelen ve yerleşik yabancıların tüm sorunlarına yerinde cevap verecek. Önemli bir boşluğu dolduracak.” diye konuştu.

Başkan Vekili İbrahim Halimoğlu, pazarlarda etiketsiz ürün satımına kesinlikle geçit vermeyeceklerini de söyledi. Etiketli ürün satımını çok önemsediklerini belirten Halimoğlu, ticaretin olmazsa olmaz kurallara uymayan hakkında yasal işlem yapacaklarını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başkan Vekili, Başkan Vekili İbrahim Halimoğlu, İbrahim Halimoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Manavgat, Manavgat Antalya, Manavgat Belediyesi, Turizm danışma, turizm Danışma Büroları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları