Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat’ta turist midibüsü kazası

03 Ağustos, 2011 | 15:17

Özel Side Anadolu Hastanesi Müdürü Dr. Şükür Harmanda, Beşkonak Köprülü Kanyon’a rafting yapmaya giderken devrilen midibüste yaralan turistlerin hayati tehlikesinin bulunmadığını söyledi.

Midibüsün devrilmesi sonucu yaralan 17 turistten 14’nün Side Özel Anadolu Hastanesi’ne getirildiğini belirten Dr. Şükür Harmanda, sadece bir turistin kolunda zedelenme olduğunu ve ortepedi servisi doktorlarının gerekli tetkikleri yaptıktan sonra ameliyata alınabileceğini ifade etti.

Kaza sonrası hastanelerine gelen 14 turistin hiç birinin hayati tehlikesinin bulunmadığını belirten Harmanda, yabancı konukların kazayı hafif sıyrıkla atlattığını kaydetti.

Harmanda, yaralı turistler belirli bir süre müşahede altında tutulduktan sonra tabur edileceğini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat, Manavgat Turist, Manavgat turist haberleri, Manavgat turist kaza, Manavgat turizm, midibüs kazası, Özel Side Anadolu Hastanesi Müdürü, Side Özel Anadolu Hastanesi, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları