Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat Şelalesi’ne Orta Doğulu ve Afrikalı turistlerin ilgisi artıyor

22 Ekim, 2011 | 12:01

Antalya’da bulunan Manavgat Şelalesi’ne yerli ve batılı turistlerin yanı sıra Orta Doğulu ve Afrikalılar da ilgi gösteriyor. Dünyaca tanınan şelaleyi bu sene 1 milyon turistin ziyaret etmesi bekleniyor.

Manavgat Şelalesi İşletme Sorumlusu Tekin Başoğlu, çağlayanın dünyanın çoğu ülkesinden ziyaretçi çektiğini söyledi.

Son yıllarda yerli ve batılı turistlerin yanı sıra Orta Doğulu ve Afrikalı ziyaretçilerin de ilgi göstermeye başladığını anlatan Başoğlu, “Antalya’ya gelen bir turist Düden, Lara, Kurşunlu şelaleleri sonrası Manavgat Şelalesi’ni ziyaret ediyor. Dünyanın çoğu ülkesinden turist geliyor. Son yıllarda Orta Doğu ve Afrikalı ziyaretçilerde gözle görünür artış var. Ayrıca Avrupa’da yaşayan Mısır, Sudan, Nijer, Nijerya, Demokratik Kongo, Suudi Arabistan, Tunus, Suriye, Yemen ve Pakistanlı turistler de geliyor.” diye konuştu.

Manavgat Şelalesi’ni geçen yıl 49 ülkeden 850 bin turist ziyaret gezerken, rakamın bu sene 1 milyon ziyaretçiye ulaşması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat şelalesi, Manavgat Şelalesi Afrikalı turist, Manavgat Şelalesi Antalya, Manavgat Şelalesi OrtaDoğulu turist, Manavgat Şelalesi turist, Manavgat Şelalesi turistler, Manavgat Şelalesi turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları