Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat Şelalesi’ne Orta Doğulu ve Afrikalı turistlerin ilgisi artıyor

22 Ekim, 2011 | 12:01

Antalya’da bulunan Manavgat Şelalesi’ne yerli ve batılı turistlerin yanı sıra Orta Doğulu ve Afrikalılar da ilgi gösteriyor. Dünyaca tanınan şelaleyi bu sene 1 milyon turistin ziyaret etmesi bekleniyor.

Manavgat Şelalesi İşletme Sorumlusu Tekin Başoğlu, çağlayanın dünyanın çoğu ülkesinden ziyaretçi çektiğini söyledi.

Son yıllarda yerli ve batılı turistlerin yanı sıra Orta Doğulu ve Afrikalı ziyaretçilerin de ilgi göstermeye başladığını anlatan Başoğlu, “Antalya’ya gelen bir turist Düden, Lara, Kurşunlu şelaleleri sonrası Manavgat Şelalesi’ni ziyaret ediyor. Dünyanın çoğu ülkesinden turist geliyor. Son yıllarda Orta Doğu ve Afrikalı ziyaretçilerde gözle görünür artış var. Ayrıca Avrupa’da yaşayan Mısır, Sudan, Nijer, Nijerya, Demokratik Kongo, Suudi Arabistan, Tunus, Suriye, Yemen ve Pakistanlı turistler de geliyor.” diye konuştu.

Manavgat Şelalesi’ni geçen yıl 49 ülkeden 850 bin turist ziyaret gezerken, rakamın bu sene 1 milyon ziyaretçiye ulaşması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat şelalesi, Manavgat Şelalesi Afrikalı turist, Manavgat Şelalesi Antalya, Manavgat Şelalesi OrtaDoğulu turist, Manavgat Şelalesi turist, Manavgat Şelalesi turistler, Manavgat Şelalesi turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları