Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat’ta otellerin doluluk oranı yüzde 95 seviyesine ulaştı

07 Eylül, 2012 | 12:09

Manavgat’ta otellerin doluluk oranı yüzde 95 seviyesine ulaştı

Antalya Manavgat destinasyonunda yüzde 95 seviyesinde olan konaklama tesisi oranının eylül ayı sonuna kadar süreceği belirtildi.

Manavgat-Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MATOB) Başkanı Cengiz Haydar Barut, yaptığı yaz dönemi değerlendirmesinde, bölge destinasyonundaki otellerin doluluk oranının yüzde 95 olduğunu söyledi. Bölgeye tatile gelen turist yoğunluğunu Rus ve Alman turistler oluşturduğunu belirten Barut, bölgede ülke olarak her geçen gün turist çeşitliliği sayısının artış gösterdiğini ifade etti. Barut, bölge destinasyonuna son yıllarda Rus ve Alman turistler yanı sıra başta İskandinav ülkeleri olmak üzere Bulgaristan, Moldova, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Polonya, Avusturya, İsveç, Belçika, İngiltere, Belarus, Fransa, Slovakya, Ukrayna ve İsviçreli konuklar olduğunu kaydetti.

Barut, “Bölgemizdeki konaklama tesislerinin doluluk oranı yüzde 95 seviyesinde. Doluluğun eylül ayı sonuna kadar süreceğine inanıyoruz. Bölgeye farklı ülkelerden turistin tatile gelmesi bölgemizin turizmde marka olduğunu gösterir. Doluluk oranımız yüzde 95. Başka bölgelerde olmayan turizm çeşitliliği zenginliğimiz var. Bu da bölgenin turizmde marka olduğunu gösterir.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Belarus, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İngiltere, İsveç, Kazakistan, Manavgat, Manavgat oteller, Manavgat Otelleri, Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği, Moldova, Polonya, Slovakya, Turizm Haberleri, Ukrayna,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları