Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat Kaymakamı:24 milyon turiste ‘Manavgat’a hoşgeldiniz’ diyeceğiz

18 Ekim, 2012 | 19:10

Antalya Manavgat Kaymakamlığı, hayata geçirdiği ‘Manavgat’a Hoşgeldiniz Projesi’ ile cep telefonu mesajıyla yıllık 24 milyon turiste 5 dilde ulaşmayı hedefliyor.

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, MATSO Konferans Salonu’nda düzenlediği toplantıda; kamu personeli, belediye başkanları, muhtarlar ve turizmcileri bilgilendirdi. Cep telefonu ile ‘Manavgat’a Hoşgeldiniz’ mesaj tanıtımını, Kaymakam Emir Osman Bulgurlu ile Manavgat’ta yaşayan Alman bisikletçi Dana Ottmann birlikte yaptı.

Kaymakam Bulgurlu; proje kapsamında İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ve Türkçe dillerinde cep telefonu mesajı ve bilgilendirme sistemiyle yıllık 24 milyon turiste ulaşamayı hedeflediklerini belirtti. Bulgurlu, turistlerin böylece Side Antik Kent, Selge Antik Kent, Seleukeia Antik Kent, Külliye Camii, Manavoğlu Kalesi, Apollon Tapınağı, Tüke Tapınağı, Manavgat Şelalesi, Altınbeşik Mağarası, Side Müzesi, Athena Tapınağı, Side Antik Tiyatro, Köprülü Kanyon Milli Park ve Hz. Cemaleddin Seyyidi’yi yakından tanıyacağını söyledi.

Bulgurlu, Manavgat’a yıllık 4 milyon turistin geldiğini ve 10 milyon turistin de günübirlik ziyarette bulunduğunu ifade etti. Bulgurlu, hedeflerinin, turizm şehrinin tarihi ve doğal güzelliklerini teknolojinin bütün imkanlarını 7 milyar dünya insanına tanıtmaya kararlı olduğunu kaydetti. Bulgurlu, şöyle devam etti:

“Yerli ve yabancı konuklarımızı, Manavgat’ın tarihi ve doğal güzelliklerini görmeye davet ediyoruz. Projemizin amacı, yabancı konuklarımızın, havalimanına gelir gelmez tatile geldiği yerin tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak. Bu Fransa, Almanya, İsviçre, İspanya ve İtalya’da böyle. Yabancı konuklarımızın ‘Manavgat’a Hoşgeldiniz’ mesajına karşı göstermiş olduğu ilgi bizleri çok sevindirdi. Biz de ‘nerede yaşarsanız yaşayın Manavgat’ın doğal güzelliklerini görün’ diyerek davet ediyoruz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanca, Altınbeşik Mağarası, Antalya Manavgat Kaymakamlığı, Apollon Tapınağı, Athena Tapınağı, Emir Osman Bulgurlu, Fransızca, Hz. Cemaleddin Seyyidi', İngilizce, Köprülü Kanyon Milli Park, Külliye Camii, Manavgat Kaymakamı, Manavgat şelalesi, Manavgat'a Hoşgeldiniz mesajı, Manavoğlu Kalesi, MATSO Konferans Salonu, Rusça, Seleukeia Antik Kent, Selge Antik Kent, Side Antik Kent, Side Antik Tiyatro, Side Müzesi, Tüke Tapınağı, turistler Manavgat'a Hoşgeldiniz, Türkçe,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları