Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat’ta 3 otel Holiday Check’in en iyileri arasına girdi

24 Nisan, 2012 | 12:03

Dünya genelinde her yıl konaklama tesisi enlerini seçen Holiday Check’in listesine Türkiye’den 2012’de 4 otel girdi.

Holiday Check bu sene dünya genelinde 7 kategoride 99 oteli en iyilerle ödüllendirdi. Dünya genelinde ödüllenen 99 otel arasına Türkiye’de 4 otelin girdiği belirtildi. Holiday Check’in en iyi ülke oteli, en iyi resort otel, en iyi aile oteli, en iyi kış oteli, en iyi sağlık oteli, en iyi yürüyüş oteli ve en iyi yetişkin oteli kategorilerinde listeye giren 4 otelden üçü Manavgat’ta bulunuyor.

Kaymakam Emir Osman Bulgurlu, Holiday Check’in en iyiler arasında seçtiği Hotel Side Crown Palace (en iyi aile), Hotel Royal Dragon (en iyi resort) ve Sunis Hotel Evren Beach Resort (en iyi yetişkin otel) otellerinin yöneticilerine plaket verdi.

Holiday Check’in seçtiği 4 otelden üçünün Manavgat’ta olmasının turizm şehrinin dünya turizminde marka olmasının göstergesi olduğunu belirten Kaymakam Bulgurlu, Antalya’ya gelen 11 milyon turistin 4 milyonunu Manavgat destinasyonunda ağırladıklarını söyledi.

170 bin yatak kapasitesi ile Side-Manavgat bölgesinin Türkiye’nin en büyük destinasyonu sahip olduğuna işaret eden Bulgurlu, buna bağlı olarak konaklama tesislerindeki müşteri memnuniyetinin turizmde kalıcılığı ve markalaşmayı sağladığını kaydetti.

Bulgurlu, “Bölge destinasyonumuzdaki 3 otelin 530 bin oy ile en iyiler arasına girmesi turizmde marka olduğumuzu gösterir. Turizmde markalaşmanın yolunun da müşteri memnuniyetinden geçtiğinden geçer. Bu aynı zamanda turizmde kalıcılığı sağlar.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Manavgat, Emir Osman Bulgurlu, Holiday Check, Holiday Check listesi, Manavgat, Manavgat Holiday Check,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları