Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi açtı

30 Nisan, 2013 | 10:54

Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi açtı Antalya Manavgat Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı’na Turizm Danışma Ofisi açtı.

Turizm şehrine gelen yerli ve yabancı turistler, turizm danışma ofisinden turizm şehri hakkında bilgi sahibi olacağı belirtildi. Belediye, danışma ofisinde turistlere bilgilendirme yapacak yabancı dil bilen elaman görevlendirdiğini bildirdi.

Turizm şehrinde her yıl 4 milyon turistin tatil yaptığını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bölgenin birinci öncelikli geliri ve gündeminin turizm olduğunu söyledi. Her sezon milyonlarca turisti ağırlayan Manavgat’ın tanımına özel önem verdiklerinin altını çizen Sözen, “Kent merkezinde açtığımız turizm danışma ofisimizi ziyaret eden turistler kentle ilgili her türlü bilgiyi alabilecekler. Yabancı dil bilen elemanımız her konuda turistlerimizi yönlendirebilecek. Gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi ne kadar memnun edebilirsek, turizm o kadar gelişecektir. Turizm Bilgi Ofisimiz turizm anlamında çok önemli bir misyonu yerine getirecek.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat, Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları