Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi açtı

30 Nisan, 2013 | 10:54

Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi açtı Antalya Manavgat Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı’na Turizm Danışma Ofisi açtı.

Turizm şehrine gelen yerli ve yabancı turistler, turizm danışma ofisinden turizm şehri hakkında bilgi sahibi olacağı belirtildi. Belediye, danışma ofisinde turistlere bilgilendirme yapacak yabancı dil bilen elaman görevlendirdiğini bildirdi.

Turizm şehrinde her yıl 4 milyon turistin tatil yaptığını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bölgenin birinci öncelikli geliri ve gündeminin turizm olduğunu söyledi. Her sezon milyonlarca turisti ağırlayan Manavgat’ın tanımına özel önem verdiklerinin altını çizen Sözen, “Kent merkezinde açtığımız turizm danışma ofisimizi ziyaret eden turistler kentle ilgili her türlü bilgiyi alabilecekler. Yabancı dil bilen elemanımız her konuda turistlerimizi yönlendirebilecek. Gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi ne kadar memnun edebilirsek, turizm o kadar gelişecektir. Turizm Bilgi Ofisimiz turizm anlamında çok önemli bir misyonu yerine getirecek.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat, Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları