Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi açtı

30 Nisan, 2013 | 10:54

Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi açtı Antalya Manavgat Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı’na Turizm Danışma Ofisi açtı.

Turizm şehrine gelen yerli ve yabancı turistler, turizm danışma ofisinden turizm şehri hakkında bilgi sahibi olacağı belirtildi. Belediye, danışma ofisinde turistlere bilgilendirme yapacak yabancı dil bilen elaman görevlendirdiğini bildirdi.

Turizm şehrinde her yıl 4 milyon turistin tatil yaptığını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bölgenin birinci öncelikli geliri ve gündeminin turizm olduğunu söyledi. Her sezon milyonlarca turisti ağırlayan Manavgat’ın tanımına özel önem verdiklerinin altını çizen Sözen, “Kent merkezinde açtığımız turizm danışma ofisimizi ziyaret eden turistler kentle ilgili her türlü bilgiyi alabilecekler. Yabancı dil bilen elemanımız her konuda turistlerimizi yönlendirebilecek. Gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi ne kadar memnun edebilirsek, turizm o kadar gelişecektir. Turizm Bilgi Ofisimiz turizm anlamında çok önemli bir misyonu yerine getirecek.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Manavgat, Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Ofisi,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları