Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Malibu’daki evinin ücretini Paris konseri ile ödeyecek!

21 Ekim, 2014 | 08:33

Fransa’nın başkenti Paris’te iki ayrı konser vermeye hazırlanan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, Malibu’da okyanusa nazır bir malikane satın aldı.

Dünya turnesine devam eden Lady Gaga, 30-31 Ekim tarihlerinde Avrupa’nın en romantik şehri Paris’te iki ayrı konser vermeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcının Malibu’da satın aldığı 24 milyon değerindeki evin ücretini Fransa’da vereceği muhteşem konserlerden elde edeceği gelirle ödemesi bekleniyor.

Ünlü Zuma Plajı’na komşu olan malikane, Pasifik Okyanusu manzarasına sahip ve içerisinde özel spor salonu, jakuzi, tuzlu su havuzu, şarap mahzeni, bowling salonu ile bir de at çiftliği bulunuyor. Gaga, yeni evinde sevgilisi Taylor Kinney’le birlikte yaşayacak.

Paris konser  biletleri WTS’den hediye

Lady Gaga, 30-31 Ekim tarihlerinde Fransa’da vereceği konseri yerinden izlemek isteyenlere World Travel Service‘in bir sürprizi var. Zenith de Paris’te sahne alacak Lady Gaga’nın muhteşem konserine Türkiye’den katılmak isteyen hayranları, World Travel Service (WTS) güvencesi ile konserdeki yerlerini alacaklar.

Etkinlik kapsamında World Travel Service konser turunu tercih eden Gaga hayranları, hem dünyanın en romantik şehirlerinden olan Paris’i tanıma şansı yakalayacak, hem de konseri izleyebilecek. Üstelik konser biletleri de WTS’nin hediyesi.

WTS Lady Gaga Konser Turu İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa, Fransa Paris, Fransa paris konser, Lady Gaga, Lady Gaga fransa, Lady Gaga fransa konser, Lady Gaga Haberleri, Lady Gaga Kimdir, Lady Gaga konser bileti, Lady Gaga konser tarihleri, Lady Gaga konserleri, Lady Gaga Paris, Lady Gaga paris fransa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları