Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Malezya bu olayı konuşuyor: Kimin bu uçaklar?

09 Aralık, 2015 | 08:58

Malezya Malezya, Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı’ndaki 3 gizemli uçağın sırrını çözmeye çalışıyor.

Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı ilginç bir olaya tanıklık ediyor. Havaalanında 1 yılı aşkın süredir bekleyen ve kime ait olduğu da bilinmeyen 3 uçak bulunuyor. Yetkililer ise bu gizemli uçaklarının sahibinin ortaya çıkması için yerel gazetelere ilan verdi.

The Star ve Sin Chew Daily gazetelerine verilen ilanda, Boeing 747 model 2 yolcu ve 1 kargo uçağının sahiplerinin gelip uçaklarını alması istendi. İlanda ayrıca 14 gün içinde uçakları sahiplenen kimse çıkmazsa, masraflar için uçakların satılabileceğine de dikkat çekildi.

Öte yandan uçakların sahibi ortaya çıkarsa, söz konusu kişi veya kurumdan park ücreti ve diğer masraflar da talep edilecek.

Kayıp uçak gizemini koruyor

Hatırlanacağı üzere havacılık tarihinin en büyük gizemlerinden biri halini alan MH370 sefer sayılı uçak da 8 Mart 2014’te Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı’ndan 239 yolcu ve mürettebatıyla kalkmış, ancak kaybolmuştu. Fransız Savcılığı, Hint Okyanusu’ndaki Reunion Adası’nda karaya vuran bir uçak parçasının, uçağın kanadı olduğunu açıklamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kuala Lumpur, Kuala Lumpur havaalanı, Kuala Lumpur malezya, Kuala Lumpur uçak, Malezya, Malezya uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları