Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’in Şefleri Ödüle Doymuyor

18 Ağustos, 2017 | 12:02

baros-maldives-chef

Maldivler’den on üç şef başkentte düzenlenen (Food and Hospitality Asia Maldives FHAM)  2017 Uluslararası Mutfak Sergisi’nde en fazla madalya ve ödül kazandı

Etkinlik, her yıl, ada aşçılarının yeteneklerini uluslararası hakemlerden oluşan bir panelde sergilemeleri için düzenleniyor. Toplam 564 yarışmacı tarafından temsil edilen Maldivler‘de toplam 67  aşçı yer aldı.

İbrahim Nathif, “Maldivler En İyi Aşçı” ve “En İyi Maldiv Aşçı” ve beş altın madalya ile iki üst ödül kazandı. 32 yaşındaki Nathif, 13 yıldır Baros’ta çalışıyor ve şu anda tesisteki güzel Lighthouse Restaurant’ta yemek yapıyor. Başarısının bir sonucu olarak, Şubat 2018’de Malezya Mutfak Fuarında Maldivleri temsil etmek üzere seçildi.


“En İyi Genç Şef” olarak ortaya çıkan K.Y.M Gunasekara tarafından bir ödül daha kazandı. 24 yaşındayken Baros’ta üç yıl çalıştı.

Maldivler’de olan oteller de lüks restoranların şefleri dünyaca ünlü mutfakların eşsiz tatlarını Maldivler turları yapanlara sergiliyorlar.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Food and Hospitality Asia Maldives FHAM, Maldivler, Şefler,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları