Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de Promosyon Zamanı Başladı

22 Eylül, 2017 | 17:17

 

Maldivler Balayı

Yaz aylarının bitmesi sonrası hala tatil yapamamış olan tatilciler Maldivler  promosyonlarını değerlendirmeye başladılar.

Yaz aylarının bitmesi sonrası hala tatil yapamamış veya tatillerini sonbahar ve kış aylarına bırakmış olanların Tropik Adalara tercihleri üzerine Maldiv otelleri ve Maldivler‘e tur düzenleyen acenteler promosyonlara başladı.

Peki bu promosyonları ve doğru otelleri nereden seçebiliriz? Bir çok tatilcinin uzak rotaları seçerken en önce sordukları sorulardan biridir. Doğru otel tercihleri ve uygun fiyatlı tatil…

Maldivler Honeymoon

Dünyanın ünlü ve lüks Tropik Adalarından olan Maldivler adasını seçen tatilciler öncelikle ulaşım ve sonrasında konaklayacakları yerlere göre araştırma yapmaktalar. Emirates ve THY gibi ünlü havayolları Maldivler gibi tatil bölgelerine uçuş hizmeti vermektedirler.

Maldivler turu tercihlerinde öncelik verenler ise genelikle balayı çiftleri oluyor. Maldivler balayı tatili ve balayı turları için önemliyken, aynı zamanda aileler için veya kutlama yapmak isteyen gruplar veya arkadaşlar içinde tercih edilen bir Tropik ada’dır.

 

Maldivler’de Konaklama’da ise promosyon otellerinden 5 tavsiye sizlerle;

 

1) Constance Halaveli

Maldivlerin ve Uzakdoğu‘nun önde gelen lüks kategori zincir otellerindendir. Lüks sınıf ve tasarım kategorilerinde bir çok ödül almıştır.

2) Anantara Veli Maldives

Anantara Hotels’de Uzakdoğu’da zincir ve lüks otel kategorilerinde hizmet veren otellerdendir.

3) Sheraton Maldives Full Moon Resorts

Sheraton dünyaca ünlü bir otel zinciri olarak Maldivler de lüks kategoride hizmet veren oteller arasındadır.

4) Anantara Dhigu Spa Resort

Anantara Hotels’in ikinci ama en ünlü Maldivler otelidir. Bir çok özel misafir ve ünlü bu oteli tercih etmektedir.

5)  Jumeriah Vittavelli

Jumeriah hotels group’un Maldivler’deki ünlü oteli bir çok kişi ağırlamak ile birlikte otelin halal politikası ise Müslüman turistlerin tercihlerinde en önde yer almasına etkendir.

Constance Halaveli Maldives

 

Maldivler turu düşünenler veya tatillerini Tropik bir ada da geçirmek için düşünenler için Maldivler’deki lüks bir tatil hiç de servet değerinde değildir. Bunun için dünya’da ve Türkiye’de şubesi olan ve”En iyi fiyat garantisi” hedefiyle dünyanın dört bir yanına tur düzenleyen World Travel Service (WTS) Maldivler turu içinde promosyonlu fiyatlar sunmaktadır. Talep edilen hizmetlere göre sizlere uygun bir fiyat sunmaya çalışan WTS ile unutmayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Otelleri, Maldivler, Maldivler turu, Maldivler'de Konaklama, promosyon, Tropik Adalar, Yaz Ayları,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları