Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de kabine toplantısı su altında yapılacak

06 Ekim, 2009 | 10:58

Maldivler Hükümeti Dünyanın en önemli turizm ve balayı merkezlerinden Maldivler‘de hükümet kabine toplantısını deniz altında yapacak.

Maldivler Devlet Başkanı Muhammed Naşid’in desteğiyle gerçekleştirilecek olan sualtı kabine toplantısıyla, küresel ısınma ve buna bağlı olarak deniz seviyesinin yükselmesi konularına dikkat çekilecek.

Kabinenin 14 bakanı başkent Male yakınlarındaki bir adacıkta dalgıçlardan eğitim almaya başladı. Bakanlar, 17 Ekim’de yapılacak ‘ıslak’ kabine toplantısına kadar bol bol su altında kalacak.

Küresel ısınmanın etkisiyle, başta deniz seviyesinin 10 metre altında olan Maldivler ile Tuvalu, Cayman ve Marşal Adaları, tamamıyla su altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan ülkeler arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldiv Adaları tur, Maldiv adaları turları, Maldiv adaları turu, Maldiv Adaları’nda aşk tatili, Maldiv Adaları’nda balayı, Maldiv balayı, Maldiv balayı turları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Hükümeti, Maldivler Scuba, Maldivler Su altında kabine toplantısı, Maldivler turları, Maldivler turu, Maldivler ve turizm, Maldivler’de balayı, Muammer Kranta, Muhammed Naşid, Orhan Doğan, Scuba, Scuba Maldivler, Scuba turları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları