Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de evlilik teklifi!

11 Temmuz, 2009 | 10:53

Mahsun Kırmızıgül Mahsun Kırmızıgül ve Mine Cangal için söylenen ‘ayrıldılar’ dedikodusu yalan çıktı Çift, geçtiğimiz günlerde Maldivler‘deydi.

Yaklaşık 2 senedir aşk yaşayan Mahsun Kırmızıgül ile müzisyen Mine Cangal hakkında son zamanlarda gündeme gelen “Ayrıldılar” dedikoduları asılsız çıktı. Öyle ki; ünlü sanatçının bu ayrılık haberleri üzerine adı Melisa Sözen başta olmak üzere birçok ünlü isimle anılmıştı. Ancak Kırmızıgül ile Cangal çiftinin ilişkisinde hiçbir sorun olmadığı kanıtlandı!

Ünlü çift, haklarında çıkan dedikoduları umursamadı ve birlikte Maldivler’e gitti. Burada baş başa romantik bir tatil yapan Mahsun Kırmızıgül ve Mine Cangal, evliliğe doğru emin adımlarla gittiklerini göstermiş oldu. Hatta Kırmızıgül’ün yakın çevresine “Mine ile evlenmeyi düşünüyorum. Artık baba olup bir aile kurmamın zamanı geldi” dediği de söyleniyor. (Takvim)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mahsun Kırmızıgül, Mahsun Kırmızıgül Maldivler, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları tur, Maldiv adaları turları, Maldiv adaları turu, Maldiv Adaları’nda aşk tatili, Maldiv Adaları’nda balayı, Maldiv balayı, Maldiv balayı turları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler turları, Maldivler turu, Maldivler ve turizm, Maldivler’de balayı, Melisa Sözen, Mine Cangal,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları