Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de balayı zamanı

10 Temmuz, 2017 | 10:54

Yaz mevsiminin, dolayısıyla evlilik döneminin gelmesiyle birlikte dünyanın en gözde balayı destinasyonu Maldivler’de de hareketlilik arttı. Dünyanın her yerinden balayı çiftleri Maldivler’de unutamayacakları anlar yaşıyor.

Maldivler, dünyadaki en güzel küçük adalar. 26 mercan atolünden ve bin 200 civarında küçük adalardan oluşan Maldivler’de bu adaların 200’ünde yaşam var. Bu 200 adanın da yarısından fazlası birer balayı otelinden oluşuyor. 40 yıl öncesine kadar turizm hareketinin olmadığı Maldivler, keşfedildiğinden beri özellikle balayı çiftlerinin uğrak noktası durumunda. Dünyada sadece Maldivler’de bulabileceğiniz muhteşem doğaya zarar vermeden açılan ada oteller, her türden turisti bu cennet ülkeye çekmeyi başardı.

Her bütçeye uygun Maldivler Balayı Otelleri için tıklayın

Balayı denince ilk akla gelen destinasyon olan Maldivler’de her yaz olduğu gibi bu yıl da evlilik mevsiminin başlamasıyla balayı çiftlerinin yoğunluğu sürüyor.

Her bütçeden insanların balayı için tercih ettiği Maldivler, son açılan otellerle birlikte 105 ada otele ev sahipliği yapıyor. Tatil tecrübenizi en üst düzeye çıkarmak için, macera amacınıza ve bütçenize en uygun otelleri bulmanız mümkün.

İnternette kısa bir gezinti yaptığınızda haber sitelerinin Maldivler’de tatil yapan ünlülerin fotoğraflarıyla dolu olduğunu görebilirsiniz. Maldivler’de tatil veya balayı yapan ünlülerin fotoğrafları, muhteşem tropikal adayı ziyaret etmekten heyecan duyan diğer kişilerin de büyük ilgisini çekiyor.

Çarpıcı beyaz kumlu plajlar, renkli mercan kayalıkları ve muhteşem berraklıkta sular, Maldivler’i gezegendeki en güzel yerlerden biri haline getiriyor.

Siz de balayınızı unutamayacağınız bir cennet ülkede geçirmek istiyorsanız hemen harekete geçin…

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Balayı Otelleri,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları