Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de balayı ilgi görmeye devam ediyor

13 Temmuz, 2009 | 12:34

Maldivler Dünyanın bir numaralı turizm bölgelerinden olan ve balayı çiftlerinin bir çoğunun tercihi olan Maldivler‘e olan ilgi artarak devam ediyor.

Sosyete dünyası ünlü armatör Eşref Cerrahoğlu’nun kızının Çırağan Sarayı’ndaki düğününde bir araya geldi.

Ünlü armatör Eşref-Fulya Cerrahoğlu’nun kızı Arzu Cerrahoğlu ile Berik-Şevki Can’ın oğlu Naci Can, Çırağan Sarayı’nda yapılan görkemli bir törenle dünya evine girdiler. Naci Can ve Arzu Cerrahoğlu müşterek doğum günleri olan 14 Eylül tarihinde evlilik kararı aldılar.

11 Temmuz’da hayatlarını birleştiren çift balayı için Maldivler’e gideceklerini belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berik Can, Eşref Cerrahoğlu, Fulya Cerrahoğlu, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları tur, Maldiv adaları turları, Maldiv adaları turu, Maldiv Adaları’nda aşk tatili, Maldiv Adaları’nda balayı, Maldiv balayı, Maldiv balayı turları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler turları, Maldivler turu, Maldivler ve turizm, Maldivler’de balayı, Naci Can,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları