Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler yüzen adalara taşınıyor

09 Mart, 2010 | 23:56

Küresel ısınmanın en büyük tehdidi savurduğu Maldivler, son teknolojiyle yapılan “yıldız” şeklindeki yapay adalara taşınacak.

Deniz seviyesinin yaklaşık 2 metre yükselmesiyle sular altında kalması beklenen Maldivler’de hükümet, yakın bölgelerde yeni adalar inşa edilmesine karar verdi.

“Taşınma projesi” kapsamında Hollanda firması Docklands/Dutch Watervalley ile anlaşma imzalanırken yeni adalar yıldız şeklinde tasarlandı.

Ortasında havuz olan yüzen adalarda apartmanlar, alışveriş merkezleri, kongre salonları ve golf sahaları var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı Adaları, Balayı cennetleri, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv Adaları tur, Maldiv adaları turları, Maldiv adaları turu, Maldiv Adaları’nda balayı, Maldiv balayı, Maldiv balayı turları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Balayı Turları, Maldivler turları, Maldivler turu, Maldivler Yüzen Adalar, Maldivler’de balayı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları