Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Yeni yıla tropik adada girmek isteyenler, Maldivler Yılbaşı Turlarını tercih ediyor

28 Ekim, 2014 | 14:59

Son yıllarda tropik adalarda yılbaşı geçirme alışkanlığının artması Yılbaşı Maldivler Turlarına ilgiyi artırdı. Maldiv adalarının tercih edilmesinde THY’ninbu destinasyona direkt uçuşlara başlamasının rolü de büyük.

2015 yılına sayılı günler kala yılbaşı turları satışları hızla devam ediyor. Yeni yılı yurtdışında karşılamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri bölgeler arasında Avrupa’ da İtalya, İspanya, Fransa ve Yunanistan ilk sıralarda yer alırken daha uzaklarda tropik bölgelerde yeni yıla girmek isteyenler daha çok Tayland, Malezya, Maldivler, Seyşeller, Mauritius, Koh Samui, Dominik Cumhuriyeti ve Küba gibi bölgeleri tercih ediyorlar.

Tropik adalar denilince akla ilk gelen hiç şüphesiz dünyanın en romantik adaları arasında gösterilen Maldivler…

TROPİK ADALAR YILBAŞI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Maldiv Adaları turları tüm yıl boyunca olduğu gibi yılbaşı döneminde  gerek Türkiye’ den gerekse dünyanın dört bir yanından misafirleri yer yüzündeki cennette ağırlıyor.  Hint okyanusun ortasında, bembeyaz kumsal, tropikal bitki örtüsü ve muhteşem su altı dünyası ile Maldivler yılbaşı için nereye gitsek diye düşünenlerin ilk tercihi oluyor.

Yaz mevsiminin sürekli yaşandığı, cennetin yeryüzündeki görünümü olan Maldiv Adaları, denizi, kumu, güneşi ve eşsiz manzaraları ile kalıcı bir iz bırakıyor.

Maldiv Adaları Turları ile yeni yıla herkesten farklı bir şekilde girmek isteyenler Türk Hava Yolları’nın Maldivler uçuşunun avantajını da yakalamış oluyorlar. THY’nin uçuş rotalarından biri olan Maldivler, direkt uçuşlar sayesinde popülaritesini arttırdı.

Renkli sualtı dünyasına tanık olun

Sualtı meraklıları için inanılmaz güzellikte detaylar içeren dalış bölgelerinde, baraküda sürüleri, resif köpekbalıkları, anemonlar, siyah ve kırmızı mercanlar arasında keyifli bir yolculuk sizi bekliyor. Dalış turlarını sevenler, Maldivler’de kafanızı suyun altına soktuğunuzda mavi çizgili kapanlevrek, izkarmoz ve trevali balığı sürülerini çıplak gözle görebilme imkanınız bulunuyor.

MALDİV ADALARI YILBAŞI TURLARI İÇİN

Yılbaşı tatilini sıcak bir iklimde geçirmek isteyenler için yıldızların altında harika kumsalları ile Maldivler Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik Cumhuriyeti, Koh Samui, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları dalış, Maldivler, Maldivler THY, Maldivler turları, Maldivler turu, Maldivler turu fiyat, maldivler video, maldivler yılbaşı, Maldivler Yılbaşı Turu, maldivler yılbaşı video, Mauritius, Seyşeller, Tropik Adalar, Tropik adalar turu, Tropik adalar yılbaşı, Türk Hava Yolları, yılbaşı maldivler video, yılbaşı tatili maldivler, Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları 2015, Yılbaşı turları fiyatları, Yılbaşı turları maldiv adaları, Yılbaşı turları maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları