Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de yeni yönetim muslukları kısıyor!

25 Kasım, 2013 | 11:45

Maldivler Abdullah Yameen

Turizm ve balayı ülkesi Maldivler’de yeni Cumhurbaşkanı Abdullah Yameen ülkedeki borç krizini atlatmak için ilk adım olarak devlet çalışanların maaşlarını indiriyor.

Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler‘de geçtiğimiz hafta seçilen Cumhurbaşkanı Abdullah Yameen yüksek borç seviyeleri ile başa çıkmak için kamu görevlilerinin maaşlarını azaltmaya hazırlanıyor. Abdullah Yameen’in hedefindeki ilk grup ise bakanlar ile üst düzey subaylar.

Uzun ve tartışmalı seçim süreci sonunda 16 Kasım’da Cumhurbaşkanlığı’na seçilen Abdullah Yameen ilk olarak ülkedeki borç kriziyle karşı karşıya kalmıştı.

Bozulmamış plajları, müthiş doğası ve lüks otelleriyle dünyanın balayı merkezi durumundaki Maldivler geçtiğimiz yıl ancak yüzde 3.5’luk bir büyüme sağlayabilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
abdullah yameen, abdullah yameen maldivler, balayı maldivler, Maldivler Balayı, maldivler haberleri, maldivler seçim, Turizm,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları