Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de yeni yönetim muslukları kısıyor!

25 Kasım, 2013 | 11:45

Maldivler Abdullah Yameen

Turizm ve balayı ülkesi Maldivler’de yeni Cumhurbaşkanı Abdullah Yameen ülkedeki borç krizini atlatmak için ilk adım olarak devlet çalışanların maaşlarını indiriyor.

Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler‘de geçtiğimiz hafta seçilen Cumhurbaşkanı Abdullah Yameen yüksek borç seviyeleri ile başa çıkmak için kamu görevlilerinin maaşlarını azaltmaya hazırlanıyor. Abdullah Yameen’in hedefindeki ilk grup ise bakanlar ile üst düzey subaylar.

Uzun ve tartışmalı seçim süreci sonunda 16 Kasım’da Cumhurbaşkanlığı’na seçilen Abdullah Yameen ilk olarak ülkedeki borç kriziyle karşı karşıya kalmıştı.

Bozulmamış plajları, müthiş doğası ve lüks otelleriyle dünyanın balayı merkezi durumundaki Maldivler geçtiğimiz yıl ancak yüzde 3.5’luk bir büyüme sağlayabilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
abdullah yameen, abdullah yameen maldivler, balayı maldivler, Maldivler Balayı, maldivler haberleri, maldivler seçim, Turizm,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları