Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler Turu Fiyatları

19 Kasım, 2013 | 17:22

Maldiv Turları Otelleri Maldivler turları her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasında ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor.

Maldiv tatilleri gerek fiyatları gerekse konaklama alternatifleri ile her zevke ve her bütçeye hitap etmektedir.

Maldiv otelleri kusursuz hizmeti prensip haline getirerek kişilerin  seyahat tarihleri boyunca yaşanılan tüm stres ve hayatın karmaşasından   sıyrılmalarını hedefliyor.

Maldivler turları boyunca Hint Okyanusu’ nun tadını çıkarırken dünyanın başka hiç bir yerinde karşılaşamayacağınız pudra gibi incecik kumsallarda güneşlenme fırsatları yakalanır.

Maldivler Turu Fiyatları ve Maldiv Otelleri Alternatifleri

Maldivler turu fiyatları, uçuşların yanı sıra Maldiv Otelleri konaklama seçenekleri ile her zevke ve bütçeye uygun alternatifler sunmaktadır.

Tatil cenneti Maldiv Adaları Turlarını diğer seçeneklerden ayıran en büyük özellik su üstü konaklamalar için su üstü bungalow odalardır.  

Odanızdan çıktığınız anda ayaklarınızı  turkuazın sonsuzluğuna uzatırken Maldivler Adaları’ nın dünyadaki cennet olduğuna inanacaksınız.


YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv, Maldiv Adaları, Maldiv adaları turları, Maldiv Otel, Maldiv Otelleri, Maldiv Otelleri Alternatifleri, Maldiv tatilleri, Maldiv Tur, Maldivler, Maldivler Adaları, Maldivler turları, Maldivler turları fiyatları, Maldivler turu, Maldivler Turu Fiyatları,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları