Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler Türk yatırımcıları bekliyor

06 Haziran, 2009 | 17:36

Maldivler Türkiye İşadamları ve Sanayicileri Konfederasyonu (TUSKON) çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Girişimci İşadamları Derneği’nin (AGİD), düzenlediği “Türkiye-Afrika Dış Ticaret Köprüsü 2” programına katılan Maldivler Ticaret Bakanı Mohamed Rasheed de ülkesinin ticari yatırımlara açık olduğunu bildirerek, Türk yatırımcıları davet etti.

Türkiye’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Rasheed, “Maldivler okyanusta küçük bir ada, ticaret potansiyeli de küçük ama gün geçtikçe gelişiyor. Ekonomimiz turizm ve balıkçılık üzerine. Türkiye ile özellikle turizm alanında işbirliğimiz var, bunu geliştirmek istiyoruz. Türk işadamlarını ülkemize bekliyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AGİD, Anadolu Girişimci İşadamları Derneği, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları'nda balayı, Maldiv Adalarında tatil, Maldives, Maldivler, Maldivler yatırımları, Maldivler'de balayı, Maldivler'de tatil, Mohamed Rasheed, Türkiye, Türkiye İşadamları ve Sanayicileri Konfederasyonu, TUSKON,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları