Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler tatilinizin tadını denizaltı ile çıkarın!

10 Mayıs, 2018 | 13:09

Maldivler tatilinizin tadını denizaltı ile çıkarın!

Cenneti andıran doğal güzellikleri ile dünyanın dört bir yanından turistleri ağırlayan Maldivler’de şimdi de denizin altını keşfetme zamanı. Görsel bir şölen sunan sualtı yaşamı ile de büyük beğeni kazanan Maldivler’de artık denizaltı gezisi de yapılacak. Denizaltı gezisinin 1 saatlik ücreti ise iki kişi için 1500 dolar.

Cenneti andıran doğal güzellikleri ile dünyanın dört bir yanından turistleri ağırlayan Maldivler‘de şimdi de denizin altını keşfetme zamanı. Görsel bir şölen sunan sualtı yaşamı ile de büyük beğeni kazanan Maldivler’de artık denizaltı gezisi de yapılacak. Denizaltı gezisinin 1 saatlik ücreti ise iki kişi için 1500 dolar.

Maldivler sualtı gezisi

Maldivler’de bulunan Landaa Giraavaru’daki Four Seasons Resort, misafirlerine doyumsuz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Maldivler tatilinizin tadını denizaltı ile çıkarın

Profesyonel bir pilot ile birlikte iki yolcu taşıyan küçük denizaltı DeepFlight Super Falcon 3S ile Maldivler’in muazzam güzellikteki sualtı dünyası ve UNESCO Biyosfer Rezervi keşfedilecek.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Maldivler Turları sizi bekliyor.

“Kişisel denizaltı teknolojisinin zirvesi” şeklinde adlandırılan DeepFlight Super Falcon 3S adındaki sualtı aracı, şarj edilebilen batarya ile çalışmakta ve tamamen çevre dostu.

Dünyanın en iyi sualtı görüntülerinin bulunduğu Maldivler’de 360 derecelik görüş imkanı bulunan bu minik denizaltı ayrıca, çevreye olan etkiyi en aza indirerek, deniz içinde yaşayan canlıları rahatsız etmeden her şeyi çok daha yakından görebilme imkanı sağlıyor.

Maldivler deniz altı gezisi

Maldivler’de denizin altını görmek 1500 dolar

Rehberlik görevini de üstlenen aracın pilotu misafirlerine Maldivler’in sualtındaki yaşamına dair bilgiler verecek.

Böylesi güzellikteki sualtı dünyasını bir saat boyunca denizaltı yolculuğu ile görme ayrıcalığına kavuşacak misafirlerin ödeyeceği ücret ise iki kişi için 1500 dolar.

1200 civarında adadan oluşan Maldivler’de bir süre önce de Conrad Maldives Rangali, dünyanın ilk denizaltı villasının açıldığını duyurmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conrad Maldives Rangali, DeepFlight Super Falcon 3S, Deniza altı, Denizaltı Turu, Four Seasons Maldivler, Four Seasons Resort, Four Seasons Resort Maldivler, Landaa Giraavaru, Maldivler, Maldivler Denizaltı, UNESCO,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları