Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de bir ilk! Tamamen güneş enerjisiyle çalışan villalar

16 Ekim, 2015 | 06:03

maldivler villa Hint okyanusunun tropik cenneti Maldivler’de tamamen güneş enerjisiyle çalışan beş yıldızlı otel inşa edildi.

Maldivler, 1200’ü aşkın irili ufaklı adadan oluşan Hint okyanusunun en önemli turizm destinasyonu. Özellikle balayı çiftlerince tercih edilen ve THY’nin direkt seferlerinin de bulunduğu Maldivler’in çevre kirliliği nedeniyle yaklaşık 50 yıl sonra yok olacağı uzun zamandır konuşuluyordu. Maldivler Promosyonları İçin Tıklayın

Club Med Finolhu Villas

Turkuaz lagünleri, doğal güzellikleri ve muhteşem deniziyle herkesin beğensini toplayan Maldiv adalarında bu durumun farkında olan Finolhu Villas, villalarına entegre ettiği güneş enerjisi panelleriyle çevre kirliliğini önlemeyi amaçlıyor.

Finolhu Villas

Finolhu Villas, yaklaşık 5 hektarlık bir arazi üzerine kurulmuş 52 adet villasına güneş panelleri entegre etti. Gasfinolhu adasında yer alan bu villalar, Maldivler’in ilk güneş enerjisiyle çalışan beş yıldızlı villaları olma özelliği taşıyor. Güneş panelleri, otelin kendi ihtiyacının neredeyse 2 katı elektrik üretebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv Adaları Otelleri, Maldiv adaları villa, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Otel, Maldivler Otelleri, Maldivler turu, Maldivler villa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları