Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler, Suudi Kralı Bekliyor

17 Mart, 2017 | 08:58

Maldivler Suudi Kral

Maldivler, Suudi Kralı Bekliyor. Hafta sonu Suudi Kralı Maldivlerde Olacak.

Maldviler yönetiminde son dönemde telaşlı bir hazırlık mevcut idi. Bu telaşın nedeni, Suudi Kral Salman Bin Abdulaziz Al Saud’un Cumartesi günü ziyareti için. Suudi kralının ziyareti bütün hafta sonu süreceği bildirildi. Maldivlerin Başkanı ile görüşmeleri sonrasında Maldivler‘de ailesi ile dinlenecektir. Suudi kralının korumaları ve askerleri bir hafta önceden gelerek bütün bölgede önlem aldığı belirtildi. Ama herhangi bir seyahat engeli olmadığı sadece genel prosedür olarak önlemlerin alındığı Maldivler hükümetinden açıklandı.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, Salman Bin Abdulaziz Al Saud, Suudi Kral,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları