Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’in sırrı ortaya çıktı

26 Şubat, 2014 | 16:39

maldivler-recep-ivedik Şahan Gökbakar, rekor kırmaya devam eden Recep İvedik 4 filminin neden Maldivler’de çekildiğini açıkladı.

Şahan Gökbakar, son filmi Recep İvedik 4’ü Türkiye yerine neden Maldivler’de çektiğini ilk kez anlattı. Ünlü komedyen Türkiye’de bu kadar sahil varken neden Maldivler’i tercih ettiğini açıkladı.

Fil­mi ön­ce İs­tan­bu­l’­un önem­li sa­hil böl­ge­le­rin­den bi­ri olan Kil­yo­s’­ta çek­me­yi dü­şün­dük­le­ri­ni be­lir­ten Gökbakar, konuyla ilgili şöy­le ko­nuş­tu:

“A­cun Ilı­ca­lı­’ya Kil­yo­s’­ta çe­ke­ce­ği­mi­zi söy­le­dik, gül­dü. Bi­ze, ‘Bu yıl­la­rın ge­yi­ği­dir, bi­ze de Sur­vi­vo­r’­ı Kil­yo­s’­ta çek­se­ni­ze di­yor­la­r’ dedi ‘Ön­ce Kil­yo­s’­ta çe­ker mi­yiz’ di­ye dü­şün­dük ama gör­dük ki ola­cak gi­bi de­ğil. Ar­ka plan­da Ka­ra­de­niz­li mü­te­ah­hit­le­rin ki­lim de­sen­li apart­man­la­rı gö­rü­nü­yor­du.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldivler, recep ivedik 4, recep ivedik maldivler, şahan gökbakar, Şahan Gökbakar filmleri, şahan gökbakar maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları