Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’in sırrı ortaya çıktı

26 Şubat, 2014 | 16:39

maldivler-recep-ivedik Şahan Gökbakar, rekor kırmaya devam eden Recep İvedik 4 filminin neden Maldivler’de çekildiğini açıkladı.

Şahan Gökbakar, son filmi Recep İvedik 4’ü Türkiye yerine neden Maldivler’de çektiğini ilk kez anlattı. Ünlü komedyen Türkiye’de bu kadar sahil varken neden Maldivler’i tercih ettiğini açıkladı.

Fil­mi ön­ce İs­tan­bu­l’­un önem­li sa­hil böl­ge­le­rin­den bi­ri olan Kil­yo­s’­ta çek­me­yi dü­şün­dük­le­ri­ni be­lir­ten Gökbakar, konuyla ilgili şöy­le ko­nuş­tu:

“A­cun Ilı­ca­lı­’ya Kil­yo­s’­ta çe­ke­ce­ği­mi­zi söy­le­dik, gül­dü. Bi­ze, ‘Bu yıl­la­rın ge­yi­ği­dir, bi­ze de Sur­vi­vo­r’­ı Kil­yo­s’­ta çek­se­ni­ze di­yor­la­r’ dedi ‘Ön­ce Kil­yo­s’­ta çe­ker mi­yiz’ di­ye dü­şün­dük ama gör­dük ki ola­cak gi­bi de­ğil. Ar­ka plan­da Ka­ra­de­niz­li mü­te­ah­hit­le­rin ki­lim de­sen­li apart­man­la­rı gö­rü­nü­yor­du.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldivler, recep ivedik 4, recep ivedik maldivler, şahan gökbakar, Şahan Gökbakar filmleri, şahan gökbakar maldivler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları