Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’e sadece sarışın bayan görevlilerden oluşan otel

07 Ekim, 2010 | 16:45

Maldivler’de sadece genç ve güzel sarışın kadınların olacağı bir otel…

Turizm cenneti Maldivler’de sadece sarışın görevlilerden oluşan bir otel açılacak.

Olialia adlı Litvanyalı bir şirketin girişimi ile hayata geçecek olan projeye göre, Maldivler’de içerisinde sadece sarışın kadın personelin olacağı bir otel açılacak. Otelin 2015′te özel bir adada açılması planlanıyor. Proje kapsamında özel adaya gelecek konuklar için havayolu ve yat hizmetlerinin yer alacağı da belirtiliyor.

Projenin yaratıcılarından biri olan “sarışın” Giedre Pukiene, otelde çalışacak olan bayanların hepsinin çok zeki ve diplomalı olduğunu vurgularken, otelin hem bayan hem de erkek misafirlere hizmet vereceğini söyledi. Otelde çalışmak için birçok sarışın bayan başvuru yaptı.

Ayrıca projenin daha şimdiden birçok potansiyel müşteri kazandığı söyleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Giedre Pukiene, Maldiv Adaları Otelleri, Maldivler, Maldivler Lüx Otel, Maldivler Otel, Maldivler Otel Uçak, Maldivler Sarışın Adası, Maldivler Sarışın Kadınlar, Maldivler Tatili, Maldivler Turizm, Maldivler Uçuşları, Olialia, Olialia Şirketi Maldivler, Sarışın Kadınlar, Sarışın Kadınlar Maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları