Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler SAARC toplantısını bekliyor

10 Şubat, 2014 | 17:00

SAARC Maldivler

Güney Asya Bölgesel İşbirliği Teşkilatı (SAARC) Dışişleri Bakanları Maldivler’de toplanıyor. SAARC bakanlar toplantısında teşkilatın 2014 zirvesi için planlama yapılması bekleniyor.

SAARC 17-20 Şubat arasında Maldivler ‘de toplanacak. SAARC Dışişleri Bakanları toplantısında SAARC Zirvesi için bir tarih belirlenecek. Resmi kaynaklar tarafından SAARC 2014 zirvesi için kesin bir açıklama yapılmasa da zirvenin Kasım veya Aralık ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Hindistan, Afganistan, Pakistan, Sri Lanka, Nepal, Bangladeş, Butan ve Maldivler Dışişleri Bakanları’nın katılacağı toplantı 17-20 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afganistan, Bangladeş, Butan, Hindistan, Maldivler, maldivler haberleri, Nepal, Pakistan, saarc, saarc dışişleri bakanları, saarc toplantısı, saarc ülkeleri, Sri Lanka,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları