Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler SAARC toplantısını bekliyor

10 Şubat, 2014 | 17:00

SAARC Maldivler

Güney Asya Bölgesel İşbirliği Teşkilatı (SAARC) Dışişleri Bakanları Maldivler’de toplanıyor. SAARC bakanlar toplantısında teşkilatın 2014 zirvesi için planlama yapılması bekleniyor.

SAARC 17-20 Şubat arasında Maldivler ‘de toplanacak. SAARC Dışişleri Bakanları toplantısında SAARC Zirvesi için bir tarih belirlenecek. Resmi kaynaklar tarafından SAARC 2014 zirvesi için kesin bir açıklama yapılmasa da zirvenin Kasım veya Aralık ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Hindistan, Afganistan, Pakistan, Sri Lanka, Nepal, Bangladeş, Butan ve Maldivler Dışişleri Bakanları’nın katılacağı toplantı 17-20 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afganistan, Bangladeş, Butan, Hindistan, Maldivler, maldivler haberleri, Nepal, Pakistan, saarc, saarc dışişleri bakanları, saarc toplantısı, saarc ülkeleri, Sri Lanka,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları