Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de ünlüler geçidi: Ronaldo da Maldivler’de tatil yapıyor

04 Ocak, 2011 | 12:42

Maldivler’de ünlüler geçidi: Ronaldo da Maldivler’de tatil yapıyor.

Uzun yıllardır popularitesini kaybetmeyen Maldivler, ünlüleri ağırlamaya devam ediyor.

Real Madrid‘in yıldız golcüsü Cristiano Ronaldo model sevgilisi Irina Shayk ile birlikte Maldivler’de tatilin tadını çıkartıyor.

Gece hayatı ve eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen Ronaldo Rus model sevgilisi Irina Shayk’i de yanına alarak Maldivler’e tatile gitti.

Denizi, kumsalları, muhteşem doğası, lüx otelleri,bungalovları ile tam bir tatil cenneti olan Maldivler uzun yıllardır popularitesini kaybetmiyor.

Yıl boyunca bir çok ünlüyü,balayı çiftlerini, aileleri ağırlayan Maldiv Adaları bu kez de yıldız futbolcu Ronaldo ve sevgilisi Irina Shayk’e ev sahipliği yapıyor.

Futbol hayatında birçok başarıya imza atan 25 yaşındaki Ronaldo’nun, yorgunluğunu atmak için Maldivler’i seçtiği öğrenildi.

Maldivler’de denize girerek ve dinlenerek tatil yapmak isteyen Ronaldo ve sevgilisi Irina Shayk bir kaç gün sonra Maldivler’den ayrılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, Maldivler Tatil, Maldivler Tatili, Maldivler Ünlüler, Ronaldo Irina Shayk, Ronaldo Irina Shayk Maldivler, Ronaldo Maldivler, Ronaldo Sevgilisi Maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları