Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler Ronaldo ‘nun vazgeçilmezi

28 Aralık, 2011 | 15:45

Maldivler Ronaldo ‘nun vazgeçilmezi oldu.

Real Madrid ‘in yıldızı Ronaldo, Maldivler‘i çok seviyor. Cristiano Ronaldo, 4 yaşındaki oğlu ve Rus sevgilisi Irina Shayk ile birlikte Maldivler ‘e gitti.

Geçtiğimiz yıl da aynı tarihlerde Maldivler ‘e giden Ronaldo, Maldivler ‘in etkisi altına girmiş gibi görünüyor. Anantara Kihavah Maldivler Hotel ‘de kalan Ronaldo geçtiğimiz yıl da aynı tarihlerde sevgilisi Irina Shayk ile Maldivler ‘in tadını çıkarmıştı.

NationalTurk ‘te yer alan habere göre, önceki Maldivler tatilinde sevgilisi ile güneşlenirken ve çocuklar gibi eğlenirken çekilen fotoğraflarının basına yansımasından rahatsızlık duyan Ronaldo, bu yıl daha temkinli davrandı.

Salı günü oğlu ve sevgilisi ile Maldivler ‘e uçan Ronaldo ‘nun bir kaç gün gözlerden uzak tatil yapacağı öğrenildi.

Maldivler uzun yıllardır gözde tatil merkezi

Denizi, kumsalları, muhteşem doğası, lüx otelleri,bungalovları ile tam bir tatil cenneti olan Maldivler uzun yıllardır önemli bir tatil merkezi. Ünlü ünsüz her yıl milyonlarca kişinin tatil için tercih ettiği Maldivler, özellikle balayı çiftlerinin gözdesi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anantara Kihavah Maldivler, Anantara Kihavah Maldivler Hotel, Irina Shayk, Irina Shayk maldivler, Maldivler, Maldivler Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo Maldiv, Ronaldo Maldivler, Ronaldo Maldivler tatil, Ronaldo Maldivler Tatili, Ronaldo Maldivlerde,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları