Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler Ronaldo ‘nun vazgeçilmezi

28 Aralık, 2011 | 15:45

Maldivler Ronaldo ‘nun vazgeçilmezi oldu.

Real Madrid ‘in yıldızı Ronaldo, Maldivler‘i çok seviyor. Cristiano Ronaldo, 4 yaşındaki oğlu ve Rus sevgilisi Irina Shayk ile birlikte Maldivler ‘e gitti.

Geçtiğimiz yıl da aynı tarihlerde Maldivler ‘e giden Ronaldo, Maldivler ‘in etkisi altına girmiş gibi görünüyor. Anantara Kihavah Maldivler Hotel ‘de kalan Ronaldo geçtiğimiz yıl da aynı tarihlerde sevgilisi Irina Shayk ile Maldivler ‘in tadını çıkarmıştı.

NationalTurk ‘te yer alan habere göre, önceki Maldivler tatilinde sevgilisi ile güneşlenirken ve çocuklar gibi eğlenirken çekilen fotoğraflarının basına yansımasından rahatsızlık duyan Ronaldo, bu yıl daha temkinli davrandı.

Salı günü oğlu ve sevgilisi ile Maldivler ‘e uçan Ronaldo ‘nun bir kaç gün gözlerden uzak tatil yapacağı öğrenildi.

Maldivler uzun yıllardır gözde tatil merkezi

Denizi, kumsalları, muhteşem doğası, lüx otelleri,bungalovları ile tam bir tatil cenneti olan Maldivler uzun yıllardır önemli bir tatil merkezi. Ünlü ünsüz her yıl milyonlarca kişinin tatil için tercih ettiği Maldivler, özellikle balayı çiftlerinin gözdesi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anantara Kihavah Maldivler, Anantara Kihavah Maldivler Hotel, Irina Shayk, Irina Shayk maldivler, Maldivler, Maldivler Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo Maldiv, Ronaldo Maldivler, Ronaldo Maldivler tatil, Ronaldo Maldivler Tatili, Ronaldo Maldivlerde,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları