Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de neler olmuş neler!

20 Şubat, 2014 | 12:32

recep-ivedik-maldivler Maldivler’de yapılan çekimler ile gündemden düşmeyen Recep İvedik 4 filmi vizyona giriyor. Dün akşam galası yapılan film hakkında bilinmeyen gerçekler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik filminin çekimleri sırasında İstanbul’dan özel bir aşçıyı Maldivler‘e getirttiği ortaya çıktı.

Çekimlerinin büyük bir bölümü Maldivler’de yapılan Recep İvedik’in başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’ın ülkenin yemeklerine alışamadığı için Türkiye’den özel aşçı getirttiği öğrenildi.

Aşçının yanına gelmesiyle rahat bir nefes alan ünlü komedyen, Maldivler’de kuru fasulye ve pilav ile mantı keyfi yaptı. Çekimlerin bitmesine kadar aşçıyı yanından ayırmayan Şahan Gökbakar, Türk yemekleri sayesinde tüm ekibine de ziyafet çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, Maldivler recep ivedik filmi, recep ivedik, recep ivedik 4, Recep İvedik 4 gala, Recep İvedik 4 vizyon tarihi, recep ivedik maldivler, şahan gökbakar, şahan gökbakar maldivler, Şahan Gökbakar Maldivler macerası,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları