Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler ‘in ilk Jumeirah oteli Dhevanafushi

04 Haziran, 2011 | 16:11

Maldivler ‘in ilk Jumeirah oteli Dhevanafush açıldı.

Lüks zincir otelleri ile her yıl dünyanın her yerinden milyonlarca turisti ağırlayan Maldivler ‘e yeni bir zincir otel daha dahil oldu.

Jumeirah Dhevanafushi 39 suit, villa, bungalovları, spası, restorantları, barları ile misafirlerine kapılarını açtı.

Okyanus, plaj, ada manzaralı villaları ve odaları ile başta balayı çiftleri olmak üzere dünyanın heryerinden turistleri ağırlayan Jumeirah Dhevanafushi Maldivler, modern hayat ile tropik ada hayatının içiçe olduğu muhteşem bir atmosfere sahip.

Rüya gibi bir tatil geçirmek isteyenleri bekleyen Jumeirah Dhevanafushi ‘ye Male havalimanından 15 dakikalık sürat teknesi ile kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Maldivler ‘deki en iddialı otellerden biri Jumeirah Dhevanafushi

Mayıs ayında açılan Jumeirah Dhevanafushi kısa zamanda Maldiv Adaları ‘nın en iddialı otelleri arasına girmeyi başardı. Jumeirah Dhevanafushi Maldivler ‘in genel müdürü olarak ise yılların turizm deneyimne sahip olan Ernst Mayer atandı. Ernst Mayer daha önde Salzburg ‘daki Crowne Plaza ‘da genel müdürlük görevişni yürütüyordu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dhevanafushi, Ernst Mayer, Jumeirah Dhevanafushi, Jumeirah Maldivler, Jumeirah oteli Dhevanafushi, Maldiv Otelleri, Maldivler Dhevanafushi, Maldivler Jumeirah Dhevanafushi, Maldivler Jumeirah Oteli,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları