Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de İslami ılımlılık üzerine sempozyum düzenlenecek

21 Ekim, 2015 | 16:19

maldviler Hint Okyanusunun önemli turizm bölgelerinden Maldivler, gelecek ay İslam’da ılımlılık konusunun ele alınacağı bir sempozyuma ev sahipliği yapacak.

İslami İşler Bakanı Ahmed Ziyad Abdul Bagir, Maldivler‘de düzenlenecek ve uluslararası islam bilimcilerin de katılacağı sempozyumun gelecek ay yapılacağını duyurdu. Bakan Ahmed Ziyad, İslam Merkezi konferans salonunda 2 Kasım’da gerçekleşecek etkinlikte, daha önce karar verilen 13 başlığın konuşulacağını söyledi.

Sempozyuma yerel İslam bilimcilerin yanı sıra Suudi Arabistan Medine İslam Üniversitesi’nden bilim insanları da katılacak.

Bir gün sürecek “Kur’an ve Sünnet’te Moderasyon” başlıklı sempozyum, Maldivler İslam İşleri Bakanlığı ve Suudi Arabistan Medine İslam Üniversitesi tarafından ortaklaşa organize ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmed Ziyad, Ahmed Ziyad Abdul Bagir, Maldivler, Maldivler islam, Maldivler İslam bakanı, Maldivler sempozyum, Maldivler Turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları