Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler İçin Dream Hotel Group’dan Büyük Yatırım

31 Ocak, 2017 | 12:18

Turizm Tatil Seyahat Dream Hotel Group Maldivler

Dream Hotel Group İki Oteli İle Maldivler deki Otellere Katılıyor. Dream Hotel Group iki büyük oteli ile Asya’daki pazara lüks resortleri ile katılmaya hazırlanıyor.

Dream Hotel Maldivler‘deki otellere katılmaya hazırlanan, Dream Hotel Group bünyesinde bulunan iki oteli için düğmeye bastı. 2019 sonu veya 2020 yılı başında açılması planlanan otelleri; The Chatwal Maaga Maldivler ve Dream Gasveli Maldivler olacak.

The Chatwal Maaga Maldivler

The Chatwal Maaga Maldivler, Maldivler’de Maaga bölgesinde 80 lüks villası, 6 özel villa ve 2 başkanlık villası ile birlikte 3 farklı mutfak hizmeti verecek restoranları ile hizmet verecek bir resort oteli. The Chatwal Maaga Maldivler, Dream Hotel Group The Chatwal Collection’ın ikinci en büyük lüks konsepteki oteli konumunda olacaktır.

Dream Gasveli Maldivler

Dream Gasveli Maldivler, Maldivler’de Gasveli bölgesinde 500 villa, 8 ayrı özel konsept mekan ile gece hayatı ve yemek çeşitliliğini artırmayı hefelemektedir. 20,000 metrekareye inşa edilecek bir otel olarak Dream Hotel Group’un Gasveli bölgesinde Hint Okyanusunun ve Maldivlerin en geniş ve kapsamlı otelini kurmayı planlamaktadır. Dream Gasveli Maldivler’de, spa ve sağlık merkezi, özel beach club ve duty free olarak çeşitli mağazalar hizmet verecektir.

Dream Hotel Group CEO’su Maldivler Açıklaması İse,

Dream Hotel Group CEO’su Jay Stein ise, “Geçen sene, Dream Hotel Group bünyesinde bir çok projeye imza attıklarını belirtmiş ve bu senede, Dream Hotel Group olarak Dünyadaki en büyük lüks tatil beldesi pazarlarından olan Maldivler’de The Chatwal Maaga Maldivler ve Dream Gasveli Maldviler’in projelerinin imzalanması ile geçen sene ki gibi güçlü bir sene daha geçireceğimizi duyurmaktan gurur duyuyorum.” dedi.

Maldivler'de Konaklayabilecek Diğer Oteler

Maldivler’de Konaklanabilecek Oteller

Maldviler’de konaklanabilecek otellerin bir çoğu lüks ve resort olarak hizmet vermektedir. Maldivler’de balayı, eğlence, tatil ve kutlamalar için konaklanabilecek alternatif otel seçenekleri ise;

 • Constance Halaveli
 • W Retreat Hotel
 • Medhufushi Island Resort
 • Sheraton Maldives Resort Full Moon Resort
 • Lux Resort
 • Anantara Dhigu Spa Resort
 • Lilly Beach

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dream Gasveli Maldivler, Dream Hotel Group, Gasveli, Holiday, Hotels, Maaga, Maldiv Otelleri, Maldives, Maldivler, Maldivlerde Konaklanabilecek Oteller, Oteller, Seyahat, Tatil, The Chatwal Maaga Maldivler, Vacacciones,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları