Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler, Dünya Seyahat Ödülleri 2017 İçin Hazır

04 Temmuz, 2017 | 07:15
World Travel Awards Gala Ceremony 2017

World Travel Awards Gala Ceremony 2017

 

Dünya’nın balayı cenneti Maldivler, bu sene “Dünya Seyahat Ödülleri”ne ev sahiğliği yapacak. 8 temmuz’da gerçekleştirilecek olan ödül töreni için Maldivler hazır.

 

Maldivler, Dünya Seyahat Ödülleri 2017 İçin Hazır

 

 

Maldivler Bungalow

 

Dünya Gezi Ödülleri 2017, Hint Okyanusunun Cenneti Maldivler’de düzenlenecek olan Gala Töreni için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Dünyanın en prestijli etkinliği olan ödül töreni, 8 temmuz cumartesi günü, beş yıldızlı Sun Aqua Vilu Reef’de gerçekleştirilecek. Maldivler’de dünya turizminin önde gelen liderlerini heyecanla ağırlamayı bekliyor.

 

Törende, Maldivler’in ünlü sanatçısı Unoosha ve geleneksel dans ekibinin de sahne alacağı açıklandı. Etkinlik hakkında konuşan WTA Başkanı Graham Cooke,”Sun Aqua Vilu Reef, etkinliğe ve etkinlik için gelen konukları ağırlayacağından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Seyahat Ödülleri, Gala Töreni, Maldivler,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları