Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’ de rüya gibi düğün Julia Nitu evlendi

26 Nisan, 2012 | 09:45

Manken Julia Nitu, Harika Fikirler Reklam Ajansı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Bahatan Toksöz ile Maldivler’ de rüya gibi bir düğün ile dünya evine girdi.

Julia Nitu iki yıldır beraber olduğu iş adamı Bahatan Toksöz ile Maldivler‘ de dünyaevine girdi. 2 senelik beraberlikten sonra geçtiğimiz günlerde balayı turlarının cazibe merkezi olan Maldiv Adaları’ nda rüya gibi bir düğün ile evlendiler.

Maldiv Adaları’nda gerçekleşen nikahta Eli Saab For Pronovias imzalı gelinlik giyerken, Bahatan Toksöz’ün damatlık tercihi ise Gucci marka idi.

Maldivler’deki nikah ve balayına çifte yakın arkadaşları eşlik ettiler. Çift; inci renkli kumlar, renkli orkidelerden oluşan çiçeklerin ve çıplak ayaklarının üstünde birbirlerine “evet” dediler.

Dünyanın en güzel ve en romantik adaları arasında yer alan Maldivler balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği balayı bölgelerinin başında yer alıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı Adaları, dünyanın en romantik adaları, Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler Adaları, maldivler adaları balayı, Maldivler Balayı, Maldivler düğün, maldivler haberleri, maldivler nikah, Maldivler'de balayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları