Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’den dönmeye niyeti yok!

12 Haziran, 2015 | 14:36

Sezonun sona ermesinin ardından Hint okyanusunun incisi Maldivler’e giden Trabzonsporlu Mustapha Yatabare’nin buradan dönmek gibi bir niyeti yok!

En çok tercih edilen Tropik adalar arasında başı çeken Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler, muhteşem doğası, turkuaz denizi ve lüks otelleriyle stresten uzak tatilin ilk adresi.

Trabzonspor’un Malili golcüsü Mustapha Yatabare de ligin sona ermesiyle birlikte soluğu Maldivler’de aldı. Maldiv adalarında deniz kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkaran futbolcu, yönetime mesaj göndererek yeni sezon çalışmalarının başlama tarihi hakkında bilgi almak istedi.

Yıldız futbolcu, teknik direktör Ersun Yanal’dan gelecek habere göre Maldivler tatilini biraz daha uzatacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ersun yanal, Ersun Yanal tatil, Ersun Yanal trabzonspor, Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler lüks otel, Maldivler Otelleri, Maldivler Tatili, Maldivler turu, Mustapha Yatabare, Mustapha Yatabare maldivler, Mustapha Yatabare trabzonspor, Tropik Adalar, Tropik adalar turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları