Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mavinin sonsuzluğu; Maldivler Dalış Turları

22 Ekim, 2014 | 09:45

Maldivler Dalış Turları

Hint okyanusunun sonsuz maviliğini keşfederek milyonlarca farklı denizaltı canlısının doğal yaşam alanlarını gözlemlemek için Maldivler Dalış Turları muhteşem bir fırsattır.

Maldivler dalış turları, lüks ve özel dalış tekneleri ile yapılmaktadır. Maldiv Adaları‘ nın en güzel bölgelerinde demir alarak Maldivler Sualtı Dünyasını gözler önüne seren bu turlara özel dalış teknelerinde aranılan her türlü konfor mevcuttur. Dalış teknelerinin odaları modern olanaklarla donatılmıştır. Maldivler dalış teknelerinin odalarında yatak, düz ekran TV, CD ve DVD oynatıcı ile bir yazı masası ve eğlence sistemleri mevcuttur.

Maldivler Dalış Turu Ayrıca Maldivler‘ in egzotik ve tropikal yapısı nedeniyle ister otel konaklamaları yaparak şnorkel ile ister belirtilen Maldivler dalış teknelerinde konaklama yaparak daha derinlere iç gıcıklayıcı bir yolculuğa çıkmak mümkündür.

Tüplü ve şnorkelli dalış tutkunları için geniş seçenekler sunan Maldivler’de su altı kadar su üstünde bulacağınız güzellikleri de göz ardı etmemeniz gerekiyor. Yıllardır dünya turizminin cazibe merkezi olan adalar topluluğu, gerek muhteşem okyanusu, gerekse de harika doğası ile kendisine hayran bırakıyor.

Maldivler su altı yaşamı Dünyanın en gizemli balığı olarak bilinen mantalarla beraber yüzmek için bile bulunmaz bir fırsat. Maldivler’in kuzeybatısındaki Baa mercan adaları yeryüzünün en büyük beyinli balığı mantaların yaşam alanı olduğu biliniyor.

Sıcak ve tropikal iklimlerde yaşayan Mantalar kocaman görüntülerinin aksine, zararsız canlılardır. Maldivler dalış turlarına katılarak denize daldığınızda üzerinizden bir Manta’nın geçmesi muhtemeldir. İlk başlarda ürkütebilen bu ilginç hayvan daha sonra dalgıçlara hiç bir şey yapmayacağı için dalış turlarına farklı bir güzellik katacak.

Maldivler Dalış Turları detaylı bilgi için tıklayınız…

Hint okyanusunun sonsuz maviliğinde Dünyanın en gizemli güzelliklerine ev sahipliği yapan Maldivler Video Görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dalış turları, Hint Okyanusu, hint okyanusu video, maldiv diving, maldiv video, Maldivler dalış, maldivler dalış görüntüleri, maldivler dalış turları, maldivler denizi nasıl, maldivler diving, maldivler sualtı, maldivler video, maldivler video görüntüleri, maldivlerde dalış, mercan adaları, tropikal adalar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları