Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler’de dalış yapmak

18 Nisan, 2014 | 13:39

Su altının sonsuz güzelliklerini keşfetmek isteyen dalış tutkunları, Maldivler’in masmavi denizine çekiliyor.

Masmavi denizlerin barındırdığı canlı türlerini ve ilginç su altı oluşumlarını görmek için birçok farklı nokta var. Mercan resifleri ve dev balıklar arasında eşsiz bir dalış deneyimi sunan Maldivler de bunlardan biri…

Mercan adaları ve muhteşem sahilleriyle ünlü Maldiv Adaları, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Dalgıçlar gerçek bir balık destinasyonu olarak gösterdiği Maldivler’de kafanızı suyun altına soktuğunuzda mavi çizgili kapanlevrek, izkarmoz ve trevali balığı sürülerini çıplak gözle görebilme imkanınız bulunuyor.

MALDİV ADALARI DALIŞ TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Tüplü ve şnorkelli dalış tutkunları için geniş seçenekler sunan Maldivler’de su altı kadar su üstünde bulacağınız güzellikleri de göz ardı etmemeniz gerekiyor. Yıllardır dünya turizminin cazibe merkezi olan adalar topluluğu, gerek muhteşem okyanusu, gerekse de harika doğası ile kendine hayran bırakıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dalış turizmi, dalış turizmi maldivler, house reef, house reef maldivler, house reef tüple dalış, Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler dalış turu, Maldivler Tatil, Maldivler tüple dalış, Maldivler turu, Mercan resifleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları