Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler Constance Moofushi ile herşey dahil konaklamalarında son nokta

23 Eylül, 2014 | 16:25

Constance Moofushi Resort Maldivler Otel

Maldivler konaklamalarında herşey dahil konseptinde hiznet veren Constance Moofushi Resort Maldivler ‘ de Crystal All Inclusive ile misafirlerine kusursuz ve sınırsız hizmet sunuyor.

Constance Moofushi Resort Maldivler Otelleri

Constance Moofushi Resort Maldivler Otel misafirlerine herşey dahil konaklama rahatlığını yaşatan lüks  bir tesistir. Contance Moofushi konaklama  Crystal All Inclusive olarak yapılmaktadır. Bu özelliği ile ve şıklığı ile tercih edilen Constance Moofushi kalitesinden kesinlikle ödün vermiyor. Constance Moofushi Crystal All Inclusive kosnepti ile Maldivler ‘ de her şey dahil konaklama yapılabilecek otellerden bir tanesidir.

Constance Moofushi Resort Maldivler Otel Beach Villa

Constance Moofushi Resort Otel odalarının tamamında klima, tasarım mobilyalar, bir iPod yuvası ve düz ekran TV bulunmaktadır. Mini bar ve çay-kahve yapma olanaklarına sahip villalar, lüks ve konforlu bir konaklama sunmaktadır. Moofushi Otel’ de bulunan sonsuzluk havuzu denilebilecek oldukça hoş ve büyük bir havuz , ücretsiz Wi-Fi ve SPA merkezi bulunuyor.

Constance Moofushi Maldivler‘ de çzel güneşlenme güvertesinden Hint Okyanusu’ nun muhteşem manzarası izlenebilir. Okyanus manzarasına sahip her villa odalarda klima, tasarım mobilyalar, bir iPod yuvası ve TV bulunmaktadır. Mini bar ve çay-kahve yapma olanaklarına sahip villalar, lüks ve konforlu bir konaklama sunmaktadır.

Maldivler Balayı Turlarında en çok tercih edilen Maldivler Otelleri arasında yer alan Constance Moofushi Otel Maldiv Adaları Constance Moofushi Resort Maldives ‘in misafirlerinin unutulmaz anılarla geri dönmesi için kusursuz hizmet vermektedir.

Constance Moofushi Resort’ e ulaşım deniz uçağı ile gerçekleşmektedir. Male Hava Alanı’ na indikten sonra kısa bir deniz uçağı yolculuğu ile Maldivler Constance Moofushi Resort Herşey Dahil rahatlığını yaşanabilmektedir.

Maldivler Constance Moofushi de otelinizden çıktıktan sonra berrak kumsalların sizi eşsiz güzelliklere götüreceği tek cazibe merkezi Maldivler Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
cazibe merkezleri, Constance Hotels, Constance Moofushi Hotel, Constance Moofushi Resort, Constance Moofushi Resort Hotel, Constance Moofushi Resort Hotel Maldivler, Constance Moofushi Resort Maldivler, constance moofushi video, Contance Moofushi konaklama, dünyanın en güzel kumlsalları, Maldiv, maldiv video, Maldivler, Maldivler Balayı Turları, Maldivler herşey dahil, Maldivler herşey dahil konaklama, Maldivler Otel, Maldivler Otelleri, Maldivler turları, maldivler video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları