Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler Constance Halaveli Oteli’ne bir ödül daha!

11 Eylül, 2014 | 10:34

Maldivler’in en prestijli otellerinden olan “Constance Halaveli Hotel” lüks oteller kategorisinde bir kez daha birincilik kazandı.

NationalTurk’ün haberine göre; Maldiv adalarının en prestijli otellerinden ve tatilcilerin Maldiv turlarında tercih listesinin başında olan “Constance Halaveli Maldives” oteli bir kez daha Maldivlerin en prestijli ödüllerinden biri olan Matato Ödülüne layık görüldü.

Özellikle son yıllarda lüks otel kategorisinde Maldivler‘de birinciliği kimseye kaptırmayan Constance Halaveli aile ve balayı tatilleri konusunda müşterilerine geniş imkanlar sunması ile tanınıyor.

Maldivler’in nefes kesici güzellikteki Halaveli adası, Constance Halaveli lüks otelinin de manzarasını sunuyor. Doğal çevresine mükemmel şekilde uyum sağlayan otel, aileler ve çiftler için birinci sınıf bir tatil mekanı sunuyor. Doğanın koynundaki bu kusursuz cennet ile yaratıcı tasarımın buluşması, lagünün turkuvaz rengindeki sularının içindeki sütunlar üzerinde uzanan 57 “su villası”ndan oluşuyor.

Maldivler’e özgü “dhoni” teknesinin şeklinden esinlenerek yapılmış kavisli bir iskele boyunca dizili olan villalar, kumsala uzun ahşap patika ile bağlı. Bunları, misafirlerin özel bahçeler ve şelale duşlardan yararlandığı banyolara sahip tek ve çift katlı 29 kumsal villası tamamlıyor.

Constance Halaveli’nin temelinde, ruhun ve vücudun rahatlaması ve şımartılması yatıyor. Misafirler spa alanında rahatlayıp yorgunluklarını atabiliyorlar. Bireysel ihtiyaçlara göre şekillendirilen her spa terapisi, el yapımı doğal yağlar, masaj ve vücut maskeleri ile zenginleştiriliyor.

Adada, kumsalda veya turkuaz suların içinde geçirilen harika bir günün ardından, misafirler Su Villalarına veya Kumsal Villalarına çekilerek geniş odaların ve açık plan yaşam alanlarının keyfini sürüyorlar. Villaların ahşap kaplaması yaydığı sıcaklık ve konfor hissi ile misafirlere kendilerini evlerinde hissettiriyor. Tüm iç mekan davetkar ve lüks olma hissiyatını yaşatmasına rağmen, aşırı gösterişten de kaçınılarak tasarlanmış.

Constance Halaveli Oteli Hakkında Daha Fazlası İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı turları, Constance Halaveli, Constance Halaveli Maldives, Constance Halaveli Maldivler Balayı, Maldiv Adaları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Constance Halaveli, maldivler haberleri, Maldivler neler yapılır, Maldivler Otelleri, Maldivler Turizm, Maldivler Turizm Haberleri, Maldivler turu, Maldivler uçak, Turizm Haberleri,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları