Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler Constance Halaveli Dünya Lüks Restaurant Ödüllerine Damga Vurdu

26 Temmuz, 2017 | 11:50
Maldivler Constance Halaveli

Maldivler Constance Halaveli Dünya Lüks Restaurant Ödüllerine Damga Vurdu

Maldivler’de bulunan Constance Halaveli’nin eşsiz restoranı Jing, Dünya Lüks Restaurant Ödülleri töreninden toplam 3 ödülle ayrıldı.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Dünya Lüks Restaurant Ödülleri’nde, Constance Hotels & Resorts aldığı ödüller ile törene damgasını vurdu. Maldivler‘de bulunan Constance Halaveli’nin eşsiz restaurant’ı Jing, törenden toplam 3 ödülle ayrıldı.

Doğu’nun Batı ile buluştuğu ve Avrupa dokunuşlarıyla Asya yemeklerini kombine etmiş, Füzyon Mutfağı konusunda uzmanlaşmış olan restaurant, Füzyon Mutfağının En İyi Küresel Kazananı seçildi. Aynı zamanda, Hint Okyanusu’nun En İyi Şefi ve Hint Okyanusunun Lüks Manzaralı Restaurant’ı ödülüne de layık görüldü.

Constance Prince Maurice’in restaurantlarından Le Barachois, Mauritius’un Lüx Manzaralı Restaurant’ı ödülüne sahip oldu. Beş kısımdan oluşan deniz ürünleri restaurant’ı, doğal bir balık rezervi arasında yer alıyor. Nefes kesici bir gün batımı sunan, dağların bozulmamış manzarasına sahip olan suya bakmakta, Le Barachois’ın bu unvanı kazanmasının sebebi.

Seyşeller’deki Constance Ephelia, en iyi restaurant’ı olan Cyann da Seyşeller’in En Lüx Otel Restaurant’ı Ödülü’ne sahip oldu. Port Launay Marine Park’tan güzel manzaralar sunan restaurant, Fransız mutfağı tekniklerinin hassasiyetini yerel ve Asya etkileri ile birleştiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Halaveli, Constance Hotels & Resorts, Maldivler,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları