Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir sosyetesi balayı için Maldivler’de

11 Eylül, 2009 | 12:09

Maldivler İzmirli işadamı Orhan Doğan’ın kızı Burcu Doğan ile iş dünyasının yakından tanıdığı Muammer Kranta’nın oğlu Enis Kranta, beraberliklerini Çeşme Ilıca Hotel iskelesinde düzenlenen nikah töreni ile resmileştirdi.

Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu’nun kıydığı nikah törenine 500 davetli katıldı. Ünlü oyuncu Haluk Bilginer ve sanatçı eşi Aşkın Nur Yengi’nin de katıldığı düğün de gelinlik Vakko, damatlık ise Armani imzası taşıdı. Mutluluklardan havalara uçtuklarını belirten genç çift balayı için Maldivler’i seçti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Burcu Doğan, Çeşme, Çeşme Ilıca otel, Enis Kranta, Faik Tütüncüoğlu, İzmir, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları tur, Maldiv adaları turları, Maldiv adaları turu, Maldiv Adaları’nda aşk tatili, Maldiv Adaları’nda balayı, Maldiv balayı, Maldiv balayı turları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Scuba, Maldivler Turları, Maldivler turu, Maldivler ve turizm, Maldivler’de balayı, Muammer Kranta, Orhan Doğan, Scuba, Scuba Maldivler, Scuba turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları