Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Maldivler balayı turları 2013 yılına damga vurdu

13 Kasım, 2013 | 19:11

Maldiv Adaları Maldivler Balayı Turları

Maldivler balayı turları yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Balayı turları denilince akla ilk gelen bölgelerden olan Maldiv Adaları balayı turları adeta 2013 yılına damga vurdu.

Maldivler balayı turları geçen yıl olduğu gibi 2013 yılına da damgasını vurdu. Dünyanın en güzel denizlerinde yüzüp sahillerinde güneşlenerek balayı tatilinin keyfini çıkarmak isteyen çiftlerin 2013 te de tercihleri Maldivler Adaları oldu.

Maldivler turları ile dünyada başka bir alternatifi bulunamayan bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan bu tatil alternatifleri özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilmektedir. Dünyanın en romantik adalarında bir birinden farklı konaklama alternatifleri ile uzun yıllardır Türkiye’ nin yanı sıra tüm ülkeler tarafından adeta yer yüzündeki cennet varsayılan Maldiv Adaları aynı zamanda ödüllü SPA merkezleri ile de  isminin sağlık sektöründe anılmasına neden oluyor.

Dünyada alternatifi olmayan bir tatil : Maldivler Balayı Turları

Maldivler balayı tatilleri dünya üzerinde başka alternatifi olmamasından dolayı özellikle çiftler tarafından tercih edilmektedir. Su üstü odalarda konaklama seçeneği Maldivler Adaları Balayı Turları’ nı cazip hale getiren başlıca seçenektir. Bunun yanı sıra  Hint Okyanusu’ nun muhteşem maviliğini ve adeta pudra gibi kumların tadını çıkarırken kendinizi başka bir alemde hissedebilirsiniz.

Maldiv Adaları otelleri her bütçeye uygun konaklama alternatifleri ile yıl boyunca her gün milyonlarca turisti ağırlamaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı turları, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv Adaları balayı turları, Maldiv Adaları Otelleri, Maldivler, Maldivler Adaları, maldivler adaları balayı, Maldivler Adaları Balayı Turları, Maldivler Adaları turları, Maldivler Balayı, Maldivler balayı tatilleri, Maldivler Balayı Turları,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları